Skocz do zawartości
tokarex pontony

WItam :)


z1omus

Rekomendowane odpowiedzi

WItam mam spining Kongera maxim Flanker 275 myśle ze to dobry kij ;) ale potrzeby mi do niego dobry kołowrotek max do 150 zł mogą być tańsze :) ma on służyć do łowienia szczupaków najszęściej ale i nie tylko. dzieki za dorade z góry

pozdro Mati :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam. Szczerze powiem że nie wiem co Ci doradzić, z półroku temu powiedziałbym że coś z oferty Dragona, a może Shimano Nexave za ok 170 PLN, ale po przebojach z moim Shimano Exage (od nexave niewiele się różni prócz ceny) nie polecam kołowrotków Shimano bez napisu made in Japan na stopce, a co do Dragona nie są najgorsze za te pieniądze ale przejrzyj jeszcze ofertę Daiwy (niestety też tańsze modele) oraz Spro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

niestety musisz kupić dwa kołowrotki jeden tani drugi dobry nima kompomisu to tak jak z samochodami tani jest maluch a dobry rols itp. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.