Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pomóżcie niedzielnemu wędkarzowi


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ach przepraszam - zapomnialem dodac ze zlapalem tam jeszcze 2 wegorze - na biale robaki = wegorze - sznurówki.

Mam nadzieje ze polowie jeszcze wiekszych okazow na stawiku ktorego wlascicielem jest ojciec mojej przyjaciolki - sam ten stawik zarybia - ma tam potezne amury, liny, karpie, ladna ploc - tam w sumie nie ma malych ryb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

Witam - mówiłem że warto połowić na małym jeziorku ! tam wyniki były względne !

P.S. Kiedy jedziesz tam na weekend ja jadę teraz od 2 września do niedzieli 4 września.

Oczywiście tradycyjnie na tarnowskie małe - wyniki podam po powrocie :wink:

Pozdrawiam

kisux

jak by coś to jestem na GG 200104 - codziennie do 16.00 - i czasem wieczorkiem zapodaje GG jak nie gram w Medala !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zgodnie z umową zamieszczam info z wypadu 02.09 do 04.09 na Tarnowskie Małe.

Pogoda przez cały okres - niezła - słonecznie, ciśnienie wysokie -, lekka falka (wiaterek nie za bardzo bo wschodni).

Wyniki:

po wczesnoletnich niezłych efektach (szczególnie leszcz) przez 3 dni totalna kicha:

zameldowały się 4 (słownie: cztery) podleszczaki - największy miał z 40 cm - reszta to same krąpiki w liczbie dużej ale w rozmiarach mikro - wqrzało ciągłe uzupełnianie przynęty na haku - czyli w sumie totalna kiszka

Żałuje, że spiny zostały w chacie - szczupak się ruszył - szczególnie widać to było tak ok. 6.00 bił jak wariat ! :oops:

Pozdrawiam

kisux

P.S.

Może ktoś wie co słychać na Odrze w okolicach Wałów , Rakowa lub Brzegu Dln. tzn. czy ruszył się leszczyk i sandał ?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Panowie, mamy na forum odpowiednie kategorie dotyczące sprzętu i akcesori wędkarskich. Proszę tam kierować zapytania w sprawie konkretnej żyłki, spławika lub kołowrotka, ponieważ widzę, że ten temacik zaczyna się rozjeżdżać na wszystkie strony i czuję, że go będę musiał przyblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Anonymous

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyytf :evil::twisted::):D:(:o:shock::mrgreen::twisted::evil: gtyjfctyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :arrow::idea::?::!::evil::evil::cry::cry::cry: yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy[codfff :oops::oops: e]

yyyyyyyyyyyyyyyyy


yyyyyyyyyyyyy
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.