Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jósz jezdem :)


shogun_zag

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam ponownie na forum:!:

Osobiście już sie trochę martwiłem Twoja nieobecnością

, jeżeli to nie tajemnica to napisz gdzie zniknąłeś i czy było to chociaż troche związane z rybami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A włuczyłem sie po świecie wschodu 8) Z rybami to raczej nie maiało nic wspólnego, ale jak była tylko okazja i przewodnik ... nie marnowałem jej :) Nie miałem specjalnych, ani nawet średnich wyników ... ot takie sobie miłe spędzanie czasu nad wodą.

Ale co przeżyłem, to moje ..... np. jazda sześćdziesięciotonowym spychaczem z silnikiem 800 KM, z pługiem szerokości 6 m do sąsiedniej osady oddalonej o 26 km po ....... :roll: .... po co?

Jak myślicie?

:D:lol:

Było też wiele innych atrakcji, np. pijani ukraińscy kierowcy na Biełazach ... niczego sie nie bali :lol::lol::lol: To te autka, do których do kabiny wsiada sie na wysokości pierwszego piętra :D

O rany, jak ja kocham Polskę i ciesze sie, że juz jestem w domu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... BIMBER

Odpowiedź poprawna 8)

... ale ciekawe to zciebie dobry

zawodnik jak tak długo u nich wytrzymałeś.

Eeeeeeeeee Maniuśka, ja tam byłem cienki Bolek, ale zbytnio nie ustepowałem im jak na Polaka przystało :) Godnie reprezentowałem nasz kraj :mrgreen: Nie macie się czego wstydzić ;)8)

Dawka śmiertelna była chyba kilkakrotnie przekroczona w odniesieniu do tej, o której pisze w encyklopedii :lol:

Natomias była tam taka Pani Władimira ...ok. 40-42 latka 8) Pierwszy raz widzaiłem, że można tyle wypić :shock: I ta baba :shock::shock::shock: brała potem swego prawie sztywnego chłopa na ramie i szli sobie do domu ze śpiewem na ustach ... ona śpiewała a jaj mąż biedaczek tylko zrywami cos do refrenu dodawał :lol::lol::lol:

Ale śpiewaja pięknie ... na kilka głosów ... aż dreszcze przechodziły po plecach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.