Skocz do zawartości
tokarex pontony

[Ankieta]Wybory Parlamentarne


Szyszek

Jaką Parię Wybierzesz?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką Parię Wybierzesz?

    • PiS
      2
    • PO
      21
    • LiD
      6
    • LPR
      0
    • Samoobrona
      0
    • PSL
      1
    • Inna
      1
    • Nie ide głosować bo są sami złodzieje
      4


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dodaję temat do ignorowanych, bo jak by się okazało że ktoś głosuje na PiS to by na niego takie flugi poleciały że zaraz by mnie tomik definitywnie wywalił z forum, maniek przestał by mnie lubić, a madi..... sami wiecie.

Wolę więc nie wiedzieć..... choć niewiedza to nie jest najlepsze wyjście :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a madi.....

Tomaszek niech ja Cię dopadnę w swoje ręce przy najbliższej okazji .... :twisted:

Pewnie mnie zaraz zbluzgacie: ostatnio powiedziałam, że nie idę na wybory bo nawet nie ma w czym wybierać - dostałam OPR od mego lubego, który to stwierdził jednoznacznie, że mnie na wybory zawiezie :roll: A to było podczas końcówki debaty Tusk & Kwaśniewski

Dajcie mi choć jeden powód, dla którego mam zagłosować na .....

Wiem, wiem zaraz się odezwą reklamy typu: mój głos nic nie znaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi choć jeden powód, dla którego mam zagłosować

żeby odsunąć od władzy ludzi chorych i normalnych inaczej, którzy przez ostatnie dwa lata przynoszą wsyd krajowi i polakom... żeby nikt ci w nocy do drzwi nie zapókał, żeby nas z UE nie wywalili, żeby....tak pewnie do jutra rana mógłbym pisać. madi, warto i trzeba iść, każdy głos się liczy. nie masz swojego kadydata, albo uważasz, że inni niewiele są lepsi... cóż widziałem ostatnio akcję w necie, która o tym traktuje: "wstydzisz się....głosuj w rękawiczkach" - wybierz mniejsze zło :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś w necie a później słyszałem w radio że podobno na karcie do głosowania oprócz postawienia krzyżyka można pisać co nam na "sercu leży" i że głos będzie ważny.

Może jednak warto iść i głosować, a przy okazji może warto coś dopisać, np: "że ryby słabo biorą", albo "że jakieś takie małe i wogule" :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby odsunąć od władzy ludzi chorych i normalnych inaczej, którzy przez ostatnie dwa lata przynoszą wsyd krajowi i polakom... żeby nikt ci w nocy do drzwi nie zapókał, żeby nas z UE nie wywalili, żeby....tak pewnie do jutra rana mógłbym pisać

To rozumiem, z chęcią bym wyraziła swoje zdanie, ale pewnie dostanę w "zawiasach za wolność wypowiedzi"......... więc odpuszczę.

"wstydzisz się....głosuj w rękawiczkach" - wybierz mniejsze zło :!:

Też o tym myślałam. oczywiście - poza tym ostatnio leci taki spot: mój głos nie jest wazny ... nikogo nie obchodzi itp. to też dało mi do myślenia, no ale nie ma w czym wybierać moim skromnym zdaniem :???:

Widziałem gdzieś w necie a później słyszałem w radio że podobno na karcie do głosowania oprócz postawienia krzyżyka można pisać co nam na "sercu leży" i że głos będzie ważny.

tomik podpuszczasz?

Może jednak warto iść i głosować, a przy okazji może warto coś dopisać, np: "że ryby słabo biorą", albo "że jakieś takie małe i wogule" :wink::lol:

No o to tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja rodzina ma każde wybory serdecznie w d.... :mrgreen: , prawie nikt nikt nie chodzi i z takich samych powodów co madi, w tym roku może ktoś pójdzie coby zrobić konkurencję "mocherowym beretą" :wink: (jeszcze aproppo beretów, pamiętajcie zabrać babci dowód osobisty w dniu wyborów :wink::lol: ).

Jak już miałbym głosować był by to LiD, (mi nie przeszkadza że Alek występuje publicznie po "lekach" :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Naszym obowiazkiem powinno byc pojscie na wybory

Bo po wyborach kazdy narzeka ze jest zle a co zrobil aby to zmienic :?:

Mi w ankiecie brakuje parti kobitek

Wbrew pozorom choc sondaze tego nie mowia moze tam partia byc czarnym koniem zawodow bo ludzie sa zmeczeni ciaglymi klotniami

A poza tym coraz wiecej kobiet jest u wladzy :wink: obym tylko bana nie dostal od Madi :lol::lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja rodzina ma każde wybory serdecznie w d.... :mrgreen:

Choroba rozumiem doskonale :roll:

Ale faktycznie:

Naszym obowiazkiem powinno byc pojscie na wybory

Tak być powinno, bo faktycznie z tego każdego jednego głosu uzbiera się nie wiem może 30% - a to jest dużo.

Pójdę na te wybory, i to nie dlatego, że chłop spakuje mój tyłek do samochodu i mnie tam zawiezie, tylko żeby wybrać mniejsze zło :???: Tylko jeszcze nie wiem, które to jest które, może do wyborów zdążę :mrgreen:

mi nie przeszkadza że Alek występuje publicznie po "lekach" :wink:

Mi też nie :lol::lol::lol:

Mi w ankiecie brakuje parti kobitek

No bo to będzie określona jako ta "Inna"

obym tylko bana nie dostal od Madi :lol: :lol:

Ojojoj ja Cię lubię, ale to trzeba się bardziej postarać mój drogi :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.