Skocz do zawartości
tokarex pontony

koszyczek i spławik?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jestem początkującym wędkarzem, bardzo lubie lowic na stawach i jeziorach, niedawno usłyszałem o skuteczności koszyczka zanętowego (mam koszyczek do wód stojących lub wolno płynących) ale nie wiem zabardzo jak "przypiąć" ten koszyczek (łowie na spławik) powiedzcie mi czy wogule łowi się na spławik z koszyczkiem, i jak go umocować, byłbym wdzięczny za jakis obrazek, moj e-mail

lipski0700@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Dlaczego ktoś ci takich dziwnych kombinacji naopowiadał? :(:( Poprostu, jeśli chcesz łowi na koszyczek to łów bez spławika poprostu na grunt, jaki sens ma doczepianie spławika do zestawu z koszyczkiem. :x:x Jeśli chcesz łowidległościówkę to zaopatrz się w procę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

jesli lowisz na stawach daj siana z koszyczkami. jeśli łowisz na małych odległościach to po licha ci koszyczki czy inny bajzel. no dobrze ja nece kukurydza i pszenica bez zapachów robiłem rużne maszynerie do zanęcania aż sie wkurzyłem i zaczołem zanete lekko przegotowywać żeby stawała sie lepka formuje kule i sru. niech mi ktos powie że niedorzuce na 30 m sztuka cała w tym żeby przegotowana bez przesady wymieszac z lekko podgotowana tak żeby właśnie w wodzie sie ścieliła .jeśli jestes poczatkujacy to po cholere szukac sobie trudnosci i nic niełapać, poco stosowac metode o kturej nic niewiemy. znajdż fajne łowisko do 10 m łatwo sie zarzuca izanęcaj jednym niekombinuj. ładuj w top spławik i czekaj na efekty. ryba jak świnka za żarciem wejdzie wszendzie. uprościłem ale myśl przewodnia jasno świeci POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSZYCZKI NA WODY STOJĄCE PRZEWAŻNIE MAJĄ OKRĄGŁY KSZTAŁT, CO DO RZEK TO ZALEŻY OD UCIĄGU, JEŚLI JEST SŁABY TO WYSTSRCZY KWADRATOWY, JEŚLI MOCNIEJSZY TO IDZIE NABYĆ W SKLEPACH TAKIE Z PAZURKAMI, DOTYCZY TO TYCH NAJSZERSZYCH RZEK W INNYCH PRZYPADKACH WYSTARCZĄ KULE ZANĘTOWE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
pierwsze słysze panie andi64

jesli jest okrągły to chyba sprężyna nie koszyczek tak nawiasem mówiąc

panie bogdanie chyba zacznę inwestować w kuku i przenice

Poncjuszu dziwię się tobie że nie widziałeś okrągłych koszyczków zanętowych odwiedż tą stronkę http://www.lakefishing.com.pl/ wybierz ''sprzęciarsko'' póżniej ''feederowe gzoomgi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSZYCZKI NA WODY STOJĄCE PRZEWAŻNIE MAJĄ OKRĄGŁY KSZTAŁT

No no jakieś nowe teorie ,okrągłe nigdy takich nie widziałem ,a może chodzi ci o w kształt walca ,to się zgadza ,ale wytłumacz nam dlaczego się nie nadają na rzeke , ja takimi łowiłem na rzece kilkanaście lat i się sprawdzały ,no ale to praktyka ,a teraz chętnie posłucham teori.

Boguś masz racje życie trzeba sobie upraszczać ,w wędkarstwie jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

może hodziło o spławik do żywca i koszyczek do kturego podpływa drobnica i wabi drapieżnika nobo juz niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.