Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

A może mini zlocik


andi64

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie zwracam się do tych uczestników z Górnego śląska, którzy byliby chętni spotkać się nad zbiornikiem łąckim w dniach od 9-11 listopada, co nie znaczy że trzeba tam siedzieć trzy dni od dechy do dechy :grin: wystarczy przyjechać na parę godzin :mrgreen::lol: porozmawiać i wymienić się wiadomościami :idea::grin: ja osobiście się deklaruję że posiedzę w tych dniach :grin: kto jest chętny to niech pisze w tym temacie, myślę że warto byłoby się spotkać i jakiegoś griluha z ocieplaczem spożyć :grin:

aaaa, jeszcze jedno, nikomu nie gwarantuje miejscówki :mrgreen::grin::grin::grin:

tak więc proszę chętnych walić oknami i drzwiami :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Andrzej wygląda na to, że na Śląsku to łowimy tylko Ty i ja :mrgreen::lol: :lol: :lol:

no, na pochybę napiszę, mało dyskutantów i mało zainteresowanych :sad:

proponuję tomek1, usuń ten temat z forum,

potraktujmy to tak jakby tego tematu nie było, chociaż chęci były :mrgreen::grin::grin:

chyba że masz inny pomysł :idea::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a le może wpadłbym choćby po to, żeby się przywitać :o

bboobb, z nami bez niedżwiedzia i bez ocieplacza nie wypada :mrgreen::grin:

szkoda że,

nie zabierałem głosu bo niestety 10 i 11 pracuję

pozostaje krew oddać albo "UK" :mrgreen::grin: :grin: :grin:

bboobb, póki co to żyjemy i kwitniemy, nie teraz to póżniej się nadarzy taka szansa,

ale zawsze możesz wpaść na parę godzin :grin::grin::grin:

czekam do środy kto chętny jest jeszcze wpaść w nasze łapy :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po spotkaniu, w ten wekend okradli mojego kumpla ze sprzętu, który miał ze mną posiedzieć na łąckim dwie nocki, nigdy tam jeszcze nie był, szkoda gadać :evil:

http://www.carppassion.eu/?x7l5lxh3xphxlxh+l6hyh3+lhxlxh+hyxplll7h+hklpk7hyh+l6hl+ll5lxh3l6l7ldxphxlcl7hh+llkhch3k7l6l3xpxhxkx5x5+l333xk+xpx3xxxxllxlxhx3lxxyxhllxxxkx+x5xxxhlllkx6xhx6l3xcllllx6x3x5x5x3ll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.