Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jakiej farby użyć do numerów rejestracyjnych na pontonie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Doradźcie jakiej farby należy użyć żeby namalować numery rejestracyjne na pontonie z trójwarstwowego PCV, aj jednocześnie żeby nie zniszczyć pontonu?

Czy macie jakieś patenty? Może naklejane napisy?

Poradźcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Ja na łódce która jest drewniano gumowa a konkretnie coś zbliżonego do stynki malowałem lakierem akrylowym typowym do malowania samochodów. Lakier nanosiłem pędzelkiem na uprzednio przyklejony szablon. Dobra sprawa bo schło natychmiast i nie powodowało rozpuszcczania tego brezentu. A najlepiej zrobić próbkę w miejscu mało widocznym czy czasem nie zachodzi nie przewidziana reakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Ja pomalowałem ponton (pomarańczowy Relaks-1) samochodową farbą w spray'u koloru granatowego, malowałem oczywiście gdy był napompowany, po spuszczeniu powietrza zrobił się efekt "ropuchy", po kolejnym napompowaniu pojawiły się mikroryski ale farba nie schodzi od dwóch lat. Szablon zrobili mi w agencji reklamowej (2szt za 20zł) jako samoprzylepny, trzeba pamiętać że musi być to lustrzane odbicie.

Pozdrawiam

nr1pn.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze szwagrem malowaliśmy farbą w sprey-u do malowania gumowych taśm transmisyjnych - a szablony robiliśmy sami drukując je na zwykłej drukarce domowej - oczywiście jedna cyfra była na jednej stronie A4 - papier trochę sztywniejszy niż taki zwykły letter - i jeden przykładał szablon, a drugi (z daleka co by farba nie ściekała) cieniutką warstwę nakładał - numery wyglądają jak oryginalne - hehe kiedyś nad wodą przykleciał gość i chciał ukarać - pytamy za co - a on że brak Nr na pontonie :?: a my jak to - panie przecież te jebitne cyfry to nr rejestrowy - na co gość ze zdziwienia - Panowie faktycznie -a ja myślałem że to jakaś oryginalna nazwa (symbol) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.