Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dzisiaj mecz!!


element52

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Znów z żalem muszę stwierdzić, że jako naród jesteśmy zawsze niezadowoleni zawsze na nie. Czytałem gdzieś wywiad z Bonkiem który to wcale nie chwali Leo bo niby cóż takiego uczynił ( i tutj Boniek wysuwał swe teorie a jak dziennikarz powiedział że też miał swoją szanse to skomentowal to inną sytuacją ot takie tłumaczenie) Ale nie tylko Boniek wypowiada się w tym tonie również Piechniczek (było to podczas meczu z Belgią) skrytykował wszystkie media za to, że wynoszą Benhakera pod niebiosy. Jest mi to wszystko jedno kto trenuje reprezentację muszą być wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w pracy "irysy" mieli uzywanie na "angolu" za wczorajsza "wtope".Az mi bylo zal biedaka tak na nim "jechali'.Odgrywali sie za jego kpiny z ich reprezentacji i komentaze ze"irlandczycy wygrywaja w gry w ktore tylko oni graja(chodzi o hurling).

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów z żalem muszę stwierdzić, że jako naród jesteśmy zawsze niezadowoleni zawsze na nie.

widzisz kolego zawsze tak jest w polsce, że beton jest niereformowalny, w każdej dziedzinie... i szlak mnie trafi jak słyszę polskich trenerów, których życiowym sukcesem jest już sam awans gdziekolwiek (i to nie każdy :roll: ) jak jadą po benhakerze, lozano, czy lepistoe. cóż polska mentalność....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wywiad z trenerem Skorżą sprzed paru tygodni (Duży format- Wyborcza). O jego pasji, poświęceniu dla tego by zostać dobrym trenerem. A propos starych zazdrośników- Skorża- gość po studiach AWF i już sporym doświadczeniem asystenta w dobrych klubach pojechał na staż do 4 czy piątoligowej drużyny bodajże we Włoszech i tamtejszy trener wziął go do swojej biblioteczki trenerskiej. Szczena opadła panu Skorży jak zobaczył tą masę materiałów. Powiedział jedno- w Polsce trener NIE MA się z czego i od kogo uczyć.

Zrobił na mnie wrażenie tym wywiadem. Za kilka lat to będzie trener reprezentacji- wspomnicie moje słowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział jedno- w Polsce trener NIE MA się z czego i od kogo uczyć.

no ale polscy trenerzy mają zamiast laptopów intuicję :wink: , zamiast żetelnej wiedzy rozumieją polską mentalność :wink: i takie tam.... np. tomaszewski, który trenerem nigdy nie był i poza obroną kilku strzałów też nic więcej nie robił ... wie duuużo więcej i duuuuużo lepiej co powinien a czego nie robić benhaker niż on sam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, w myśl zasady:

spuśćmy zasłonę milczenia nad człowiekiem.....

powinniśmy przestać mówić o wszystkich (no prawie wszystkich), działaczach wszystkich związków sportowych w polsce.... a temat zaczął się od tego, że nawet po awansie z 1 miejsca w grupie ćwoki jak tomaszewski engel i lato dalej jadaczkują, że benhaker to ch...j, a nie fachowiec i oni zrobiliby i uzyskaliby więcej lepiej itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni zrobiliby i uzyskaliby więcej lepiej

Boli ich i to bardzo, że obcokrajowiec (wszyscy w związku byli przeciw jego zatrudnieniu- Liskiewicz ugiął się pod presją mediów ratując własną d..pę) może coś zrobić lepiej od tych "szpeców".

Engelowi można zostawić tyle, że awansował do MŚ, ale Lato, Tomaszewski? Żałośni starsi panowie dwaj, którzy nie wiedzą kiedy przekroczyli granicę śmieszności :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku zgadzam sie w pelni ze Listek zatrudnil Leo tylko po to aby ratowac swoj tylek

Ostatnio nawet Listek sie wypowiadal ze "chcialby aby jego osoba byla kojarzona z prezesura kiedy to pierwszy raz Polska awansowala do ME" :lol:

Jesli nie pojedzie do Wrocka do swoich kolezkow to moze i tak bedzie :evil: Ale to sie okaze czy nie bedzie takiego co to go nie wyda (mnie zawsze ciekawilo ze Legii odebrano tytul za przekrety i nie przyznano ŁKSowi a dostal go Lech - rok wylecial mi z pamieci - a w ostatniej kolejce wlasnie tej co to "cala Polska widziala jak oszukiwano" mecz ŁKSu sedziowal kto? Listek :twisted: )

Co do zazdrosnikow to dla przypomniania PZPN mial juz dawno podac sie do dymisji :lol:

Ale ciagle dziadki z Miodowej maja wszystkich sympatykow kopanej gleboko w d... :evil:

Poza tym moga sa praktycznie bezkarni - patrz mecz Legia vs Jagiellonia gdzie caly stadion mrzl bo delegat stary dziad stwierdzil ze czerwona piesc z zoltym plomieniem w tle i napisem ultras Jagiellonia to flaga symbolizujaca white power z biala piesc :roll::lol:

A pozniej na pytania dziennikarzy odpowiadal ze piesc nie byla biala tylko czerwona dla zmylki ale on sie na to nie dal nabrac :lol: a na fladze nie ma plomienia tylko wieniec laurowy symbol wedlug niego faszystowski (biedny Widzew ma taki symbol w herbie klubu :lol: biedni faszysci :wink::lol: )

Bilety na EURO dostana dzialacze no bo oni sa wierni a kibice to przeciez nie sa na dobre z reprezentacja :roll: jest to styl wypowiedzi Listka

Ale jak im przytoczono przekret z przed MS 2006 ze mozna bylo kupic od dzialaczy na lewo bilety to Listek juz nawijal cos ze to przypadek (szkoda ze za malo tych przypadkow zmienilo miejsce zamieszkania na Wrocek :lol: )

Ogolnie jesli ktos chce jechac na EURO to bedzie mial problem chyba ze bilety u konikow kupi :roll:

O PZPN mozna pisac jak o wielkim bagnie bez konca

Ci ludzie sa niereformowalni :cry:

Ten zwiazek nalezalo by zburzyc i zaczac wszystko od nowa

Jest tak chyba gorzej niz w PZW :wink: choc nie jest to pocieszenie :evil:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P, słuszna recenzja pzpn-u. dla mnie w polsce legalnie działają 2 mafie:

1. pzpn

2. kościół katolicki,

obie te organizacje nigdy z niczegi przed nikim się nie tłumaczą i nie rozliczają, zmieniają zasady gry w jej trakcie (tak jak im wygodniej) i po prostu mają opinię innych w poważaniu (głęboko). ale pomysł burzenia związku jakkolwiek atrakcyjny :twisted: przynióśłby więcej szkody niż pożytku, bo kogo byś dał do nowej centrali..... ludzi uczciwych, itp. itd. ,tyle że poza betonem jak listek i podobni polscy działacze nie mają międzynarodowych znajomości i ciężko by było cokolwiek polakom załatwić, przynajmniej do czasu wymiany betonu w UEFA i FIFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zazdrość :?::roll:

pisząc polska mentalność miałem na myśli szczególny rodzaj zazdrości:

taki z dowcipu:

płacze szkot: >Boże czemu mi tak źle macmanus a 100 owiec, a ja tylko 2 i to marne<, pyta się go Bóg:>czegóż więc chcesz<, >też chcę mieć sto owiec< no i dostał.

płacze grek: >Boże czemu mi tak źle gekas ma cały gaj oliwny, a ja tylko kilka drzewek<, pyta się go Bóg:>czegóż więc chcesz<, >też chcę mieć cały las< no i dostał.

płacze polak: >Boże czemu mi tak źle kowalski ma 100 krów, a ja tylko 2 i to marne<, pyta się go Bóg:>czegóż więc chcesz<, >żeby mu wszystkie wyzdychały< ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zaczyna sięlosowanie grup el. MŚ 2010. kogo chcielibyście wylosować.... a kogo nie. jak wygląda wasza grupa marzeń....

ja po raz pierwszy zgadzam sięz listkiem... chciałbym:

niemcy, irlandia płn., cypr, słowenia, wyspy owcze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odkryje Ameryki jesli powiem ze najsilniejszym rywalem sa czesi. Mysle ze w tej rywalizaji podzielimy sie rowno punktami czyli albo dwa remisy ale po jednej wygranej. Zatem decydujace mecze beda z reszta .Kto straci w nich mniej punktow to wyjdzie z 1 miejsca :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa wcale nie jest łatwa :roll: Czechy wygrały grupę z Niemcami, Irlandia Północna w poprzednich eliminacjach liczyła się do końca po drodze wygrywając z Hiszpanią, Szwecją, Danią (plus remisy ze Szwecją i Danią i minimalna porażka z Hiszpanią 0:1) a poleglli z teoretycznie słabszymi rywalami.

Słowacja i Słowenia też mogą urwać punkty. Nie jest łatwo, ale mogło być gorzej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy, Irlandia Płn., Słowacja, Słowenia oraz San Marino.

tanto, czyli masz podobnie jak ja.... czekam na opinie innych

Zle nie jest ale przestrzegam przed zbytnim optymizmem co do Irlandii Pln. Sporo zawodnikow gra na "wiekszej wyspie" i maja dosc dobre notowania :!: .Ogolnie pilkarze z "obu" Irlandii to zawodnicy dobrze grajacy technicznie z BARDZO dobrym przygotowaniem fizyczno-kondycyjnym :!: .Jedyny(na szczescie bardzo duzy) minus to nie najlepsza gra zespolowa(cos w rodzaju -"kazdy sobie") i w tym widze szanse dla Naszego zespolu.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że i tak jesteśmy w "teoretycznie" najlepszym zestawieniu jaki moliśmy wylosować. Oczywiście do meczy musimy podejść powaznie i odpowiedzialnie żeby nie było niepotrzebnej nerwówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście do meczy musimy podejść powaznie i odpowiedzialnie żeby nie było niepotrzebnej nerwówki.

I tu moim zdaniem jest "pies pogrzebany", już nie raz i to w różnych dyscyplinach byliśmy, teoretycznie, w łatwej grupie. Życzę naszym jak najlepiej ale łatwo to nie będzie, trzeba się do "roboty" przyłożyć i mam nadzieję, że nie pokpią sprawy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.