Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kłusownicy w centrum miasta...


Supersobi

Rekomendowane odpowiedzi

Sobi ja jechałem około 11-12, powiem Ci że naprawdę z normalnym spinningiem nikogo nie widziałem.
Może już pływali w wodzie :mrgreen: sorki tak mi się przypomniało jak ktoś radził kłusoli wrzucać do wody,może tu było odwrotnie. :wink:

A swoją drogą ciekawe dlaczego policja tak słabo reaguje ,może ma w tym interes :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

wczoraj byliśmy z Luk'iem1234 w poszukiwaniu okonka na Parnicy , Odrze SUMowskiej i nie widzieliśmy żadnych kosiarzy . Spotkaliśmy tylko starszego pana łowiącego na boczny trok (respekt) i kilku spławiko-grunciarzy. Tak więc nad wodą spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

w centum...przy dworcu w ostatni weekend byko kilku...ale krew mnie zalała jak na dziewoklicz podjechali terenowymi hondami , wyciągneli shimanka i wyszarpali z ok 10 leszczy. kasa sie z butów im wylewała.... naprawde niewiem czemu to robią...a druga sprawa to ..na siadle dolnym mieszkańcy walą kotwice do wody kilka razy na dzień , sam widziałem bolki sandały za ogony podwieszone....strach zwrócic uwage bo w morde mozna dostać...ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość okonia

Witam

Byłem dziś porzucać twisterkiem i co ?? ja nic ale szarpakowcy z kotwicami mają już efekty - bo idzie gruba płoć i leszcze

Parnica z 10 pedało - szarpaków

Cegielinka 3 ale za to jakie gruba te leszcze ( ok 2--3 kg )

Pedały zaraza i szarpakowcy --- tępić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okonia, jak tylko widzę coś takiego gdziekolwiek w kraju, to dzwonię z uporem maniaka na Policję, pytam przyjmującego zgłoszenie o imię, nazwisko i stopień, co by wiedział, że to sobie zapisuję i nie myślał, że zleje taką interwencję.

Jak mam czas, to spokojnie czekam aż przyjadą na miejsce.

Nie sposób znać nr tel do każdej lokalnej straży, dlatego bez ceregieli dzwonię na Policję.

I powiem Ci, że przyjeżdżają, nie wszystkich udaje się złapać, sam wiesz jak to jest technicznie rozwiązane, ale ZAWSZE z uporem maniaka dzwonię i już.

Dla zasady.

Trzeba wyrywać takie chwasty.

Nie będę się szarpać ze stadem kłusoli.

Mam ich w dupie. I choć donoszenie w naszym społeczeństwie ma bardzo złe konotacje, to permanentnie donoszę na kłusowników.

Jaka to różnica, czy on tymi kotwicami szarpie po brzuchu leszcze, psy, konie, czy ludzi?

Płacisz za ochronę - w składkach PZW na straż, w podatkach na Policję.

Płacisz i masz prawo wymagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyrywać takie chwasty.
Nie będę się szarpać ze stadem kłusoli.

Mam ich w dupie.

Płacisz za ochronę - w składkach PZW na straż, w podatkach na Policję.

Płacisz i masz prawo wymagać.

Masz 100% racji trzeba tępić tę zarazę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

Chociaz nienawidze panow w niebieskich mundurkach, to widzac szarpakowcow to trzeba do nich dzwonic i co bardzo wazne: prosic dyzurnego i nazwisko.

Ostatnio bedac nad woda sluchalem opowiesci starego wedkarza, ktory lowil na 4wedki i chwalil sie, ze trafil w sezonie na zgrupowanie leszcza i wylapal 50kg. Potem nie mial co robic z ryba, to rozdawal pod kioskiem...

Ja........ , skad tyle debilizmu u ludzi...

[ Komentarz dodany przez: artech: 19-03-09, 06:57 ]

Na forum nie tolerujemy wulgaryzmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a w czym jest za problem wybrac sie kiedys na takie lowisko w kilka smochodów i w pare osób. kupic karte do aparatu za 20 pln która mozna pozniej przekazac Policji porobic zdjecia tym wszystkim cwaniakom zadzwonic po "psy" i nawet ja uda im sie pochowac sprzet to i tak jest material dowodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym numerze jednej z gazet wędkarskich (bez kryptoreklamy :mrgreen:) jest zamieszczony list z opisem podobnej sytuacji na Zegrzu i reakcji policji. Przyjechali, pogadali i odjechali. Ręce opadają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersobi Jeszcze się jaki "biedaczyna" utopi... ;)

W Szczecinie niestety ten proceder jest naprawdę powszechny. Moim zdaniem dobry skutek mogłoby przynieść zainteresowanie tematem jakiejś gazety lokalnej, cholera, musi być przecież jakiś dziennikarz-wędkarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość okonia

nie po to zapłaciłem 280 pzw za pozwolenie i jeszcze 40 sum i pewnie coś jeszcze zapłacę za regalicę

zęby jakieś chujozy kłusowały na mojej wodzie

bo płacąc opłaty jesteśmy

współwłascicielami [glow=red][/glow]

nie pozwalajmy na to chyba że regulamin na to pozwala np parnica ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okonia, wszystko cacy i oki jak to się mówi płacimy to powinniśmy wymagać ale PZW to my wędkarze a nie dziady i pierdzistołki z zarządów oderwani od rzeczywistości jak politycy. Jeżeli sami nie zadziałamy to nic z tego nie będzie a z tymi k... co kradną na naszych wodach trzeba delikatnie i z wyczuciem :roll: Co z tego że dorwę takiego gnoja i nakopię mu do dupska skoro będę już nad tą wodą spalony bo to cała mafia jest a poza tym mam rodzinę i pracę :evil: Kłusol łamiąc prawo popełnia czyn o niskiej szkodliwości wg naszych sądów natomiast jeżeli naruszysz nietykalność cielesną tego gnoja to masz kilka paragrafów :evil: Jedyne co można zrobić to jak się widzi takie coś to dzwonić i powiadamiać policję i inne służby o tym co się dzieje. Drugim rozwiązaniem jest wstąpienie w szeregi PSR lub SSR a na to chyba nie każdy ma czas :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość okonia

maniek nie mów mi co mam pisać, tylko na to cie stać ???? pomśl chłopie o czym ja pisze , mnie i innych zrozum i pilnuj porządku nad wodą a nie tu < sory>

Kocur ja się piszę mam chęć im dokopać ale prawnie, myślę ze warto by się zapisać

ja bardzo chętnie myslę bo mnie to .... /usunięto wulgaryzm - tomek1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okonia, maniek jest modem więc musi pilnować porządku :mrgreen:

A tak serio to myślę żeby po przejściu na emeryturę zahaczyć się w PSR a na razie to z racji wykonywanego zawodu nie mogę niestety nic :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.