Skocz do zawartości
tokarex pontony

Photoshop


Damianxtx

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam. :cool: Nie wiem jak to rozumieć "wygięte zdjęcie"Poczytaj sobie o obiektywach rybie oko.Fajny program o fotografowaniu jest w tvn turbo.Tam właśnie widziałem zastosowanie w/w obiektywu.Zdjęckia wykonane przy zastosowaniu takiego obiektywu były wygiete.Myśle że fotografia i wędkarstwo to super połączenie,wiele wspaniałych zdjęć na łonie natury.Napewno uwietrzenie swoich okazów. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to żeby fotografia była np lekko zgięta w połowie tak aby powstał efekt zwykłego zdjęcia z albumu zgiętego i potem spostowanego, albo tak żeby w wyniku zgiecia zdjec ie było lekko zaokrąglone . Wiem ze tak sie da tylko nie wiem jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Jedyne zastrzeżenie, to zdjęcia - z uwagi na wielkość ryb - ani to estetyczne, ani nie zachęci do zakupu przynęt

Fakt - już napisałem _bartiemu_ i dałem nowe foto :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość grzechuce

w php nie robi sie wygladu stronu. za wyglad strony odpowiada HTML oraz CSS. php sluzy do programowania strony jak np. obsluga bazy danych (fora, sklepy, cmsy, portale), tworzenie "w locie" grafiki np na podstawie dynamicznie zmienianego tekstu, obslugi roznych formatow plikow i przetworzeniu ich na cos co mozna wyswietlic na www np dynamicznnie zmieniany teks zanimowac i wyswietlic w postaci flasha.

photoshopa uzywam do:

1. tworzenia layoutow stron www pozniej docinka w ImageReady wstepne kodowanie i sklad tresci w GoLive, pozniej reczne poprawki optymalizacja kodu oraz kodowanie php w pspadzie, banery buttony i wszystkie rzeczy zwiazane z grafika pod www

2. wywolywanie zdjec z formatu RAW przy uzyciu modulu CameraRaw i pozniejszej obrbki

3. edycji materialow pod katem zarzadzania barwa pod sklady DTP

4. concept arty czyli smigam se tabletem i maluje

5. tworzeniem wektorow ze zdjec czy rysunkow pod katem grafiki wektorowej i gier we flashu, towrzenie grafiki i layoutow pod flash

6. posprocessing panoram 360 stopni na podstawie zjec oraz tworzeniu obrazow o bardzo duzej rozpietosci tonalnej HDR

7. edycja tekstur przy grafice 3D bezposrednio na modelu

8. edycja poszczegolnych klatek w filmach

setka innych drobniejszych rzeczy do tego stopnia ze mam w ps 7 profili ustawien i kazdy ma inne skroty klawiszowe, akcje, ustawienia narzedzi. prawda jest taka ze oprocz niego uzywam jeszcze: blender, illustrator, pakiet corel draw, indesing, flash, bridge z version cue do porownywania wersji w pracy zespolowej, 4 przegladarek do sprawdzenia kompatybilnsci wygladu strony, acrobat professional, panotools, golive, after effects, premiere, captureone i blendera

czasem jak mam chwile bawie sie w cadowskie rzeczy projektowe duzo by tu pisac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
Adobe Photoshop to głównie program do pracy na warstwach.

warstwy sa w kazdym lepszym programie do grafiki jak bitmapowej tak i w wektorowej a nawet 3D i CAD. tylko nie kazdy potrafi je wlaczyc. warstwy to jedno sa jeszcze inne kwestie: maski, narzedzia, odwzorowanie i zarzadanie barwa, kontrola dokladnosci narzedzi, analiza obrazu, obsluga wielu przestrzeni kolorow oraz bezproblemowa migracja miedzy nimi z edycja itd, zapisy ustawien narzedzi, profile, pelna migracja pomiedzy inymi porgramami adobe wraz z pelna edycja pliku, podglad "na zywo" kolorow przed wydrukiem etc etc

prawda jest taka ze efekty specjalne z ktorych korzysta wiekszosc uzytkownikow w profesji graficznej ma 0.001% zastosowania w codziennych obowiazkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.