Skocz do zawartości
tokarex pontony

informacja zakończenia akcji zbiórki sprzętu z uśmiechniętyc


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie- troszkę mi przykro że temat uśmiechniętych serduszek został zamknięty, przez to założyłem ten wątek. Chciałbym poinformować koleżanki i kolegów oraz administrację forum że dzisiaj zakończyłem zbiórkę sprzętu dla domu dziecka w Babimoście, po przeliczeniu tego co udało mi się zebrać to: 28 wędzisk różnego typu, używanych i zupełnie nowych z metkami

25 kołowrotków, dwie torby i plecak na sprzęt, 15 żyłek,30 spławików, duże ilości gum,blach, woblerów tego już nie liczyłem. Dzisiaj to wszystko spakowałem i jutro powinno być wysłane do dzieci. Przed chwilą dostałem meila że jeszcze największy sklep wędkarski z Wrocławia a może i dalej Krokodyl dołączył się do tej akcji i jutro też coś dożucą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
28 wędzisk różnego typu, używanych i zupełnie nowych z metkami

25 kołowrotków, dwie torby i plecak na sprzęt, 15 żyłek,30 spławików, duże ilości gum,blach, woblerów tego już nie liczyłem.

Wielkie gratulacje i szacunek dla Ciebie Romanie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

No super! Dzieciaki na pewno się ucieszą! Ja cieszę się z każdego drobiazgu wędkarskiego jakiego dostanę! Gratulacje dla tych co wysłali sprzęt i dla tych, którzy pomagali w akcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 wędzisk różnego typu, używanych i zupełnie nowych z metkami

25 kołowrotków, dwie torby i plecak na sprzęt, 15 żyłek,30 spławików, duże ilości gum,blach, woblerów tego już nie liczyłem.

Jestem pod wrażeniem.

Sam temat Uśmiechniętych Serduszek rzeczywiście został zamknięty, ale akcja nie, więc drodzy użytkownicy Roman dał piękny, przyład, że można pomóc, wystarczy chcieć, Niech, więc może to jeszcze kogoś zmobilizuje. Przypominam dane i szczegóły w poniższym linku:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=59783#59783

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dostałem dziś info od Dyrektora Ośrodka:

Dzisiaj ok. godz. 11.00 dotarł do nas SPRZĘT WĘDKARSKI. Nie jestem

fachowcem w tej branźy, ale na moje OKO sprzęt jest SUPER. Jutro na

apelu porannym poinformuję wychowanków o Waszej

akcji. Jeszcze raz dziękuję.

Dyrektor Ośrodka

Stanisław Dajczak

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje i szacunek dla Ciebie Romanie

Mogę tylko powtórzyć poprzednie słowa :razz::razz::razz:

Piękna postawa Twoja i Twoich kolegów :wink:

Podłączam się do tego postu i podpisuję czterema łapami.

A jeszcze jedno: największą przyjemnością jest ujrzenie uśmiechu dzieciaków, mam nadzieję, że się ucieszą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największą przyjemnością jest ujrzenie uśmiechu dzieciaków,

Magdo nie ma nic cenniejszego jak prawdziwa niekłamana, szczera do bólu radość dzieciaka, doznaję tego często i to jest moją największą radością :oops:

Tomiku-akcja trwa cały czas dostałem obietnicę że początkiem lutego pojedzie do Nich jeszcze jeden transport po inwentaryzacji sklepu Krokodyl, to oni dostarczyli przez kuriera tą przesyłkę, trochę to trwało i miało trochę tragizmu ponieważ przed Nowym Rokiem wyjechał samochód firmowy do Sulechowa zabierając po drodze i naszą przesyłkę, pod Wrocławiem uległ z pozoru niegroźnej kolizji która okazała się zmianą geometrji auta i klapa z dostawy sprzętu przed Nowym Rokiem. No ale mamy to już za sobą, chciałbym w tym miejscu podziękować personelowi i jego szefowi sklepu KROKODYL którzy w znaczący sposób przyczynili się do sfinalizowania tej szczytnej akcji, również serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom nie będę wymieniał z nazwisk bo lista jest długa, i liczę że jeszcze nie raz wykażecie swoje poparcie dla tego typu akcji DZIEKUJE SERDECZNIE.

Poczyniłem już starania aby te dzieci zabezpieczyć w jakieś zanęty-i też w tym przedsięwżięciu weźmie udział sklep Krokodyl który w miarę możliwości udostępni przynęty które nie moą wejść do obrotu(rozerwane opakowanie, brudne itp) a ze strony Spiningowego Klubu Wędkarskiego "PAPROSZEK" na każdych zawodach organizowanych przez Klub i Koło Odra zostanie wystawiona skarbonka na dofinansowanie zakupu przynęt przynajmniej raz w miesiącu w ilościach zebranych kwot, myślę że akcja ta zostanie też zakończona sukcesem.

Tomik wspominałeś że możesz udostępnić troszeczkę miejsca na reklamę dla angażujących się firm, jeśli tak to bardzo proszę o takie coś dla Krokodyla, szczegóły proszę prv, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Anonymous

Wielki szacun i ukłon po sama ziemie.

Dzieki takim ludziom jak pan Roman chce się żyć.

Akcja gorące serduszka dzięki Panu nie umarła.

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jak w tym roku będzie wyglądała akcja.

Odnośnie ośrodka w Babimoście to nie wiem, sprzętu pewnie im wystarczy zanęty pewnie cały czas będą im potrzebne i w miarę zebranych środków wysyłamy im. Ale takich ośrodków jak w Babimoście jest wiele i pewnie też by byli radzi z jakiejkolwiek pomocy, trzeba by się rozejrzeć w swoich regionach czy ktoś oczekuje pomocy lub może umieścić jakieś ogłoszenie na forum o wznowieniu akcji pomocy :?: nie wiem jak to zrobić, ale warto to robić bo radość z dawania jest dużo większa od radości brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ma Pan racje panie Romanie.

Tomik powinien tej akcji przywrócić dawne honorowe miejsce .

Niema nic piękniejszego od dawania uśmiechu innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu akcja zawsze znajdzie miejsce na naszych stronach.

Szkoda tylko, że Ty jako pomysłodawca "Uśmiechniętych Serduszek" wcale nad nimi nie czuwasz a Twoje w nie zaangażowanie kończy się tylko na odświeżaniu, tematów o niej Kimocie vel Bolku vel Bogdanie39.

Ps.

Jeżeli widzicie lub znacie jakiś szczytny cel, który warto propagować, żeby komuś pomóc. Na stronach forum znajdzie się miejsce aby o tym napisać. I wcale nie musimy czekać na jakiś konkretny termin, żeby to zrobić lub jakoś specjalnie nazywać. Po prostu piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.