Skocz do zawartości
tokarex pontony

Karpiówka Nash Pursuit 3.90m 3.5lb?


rubeus22

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały dylemat. Chce sobie kupić wędkę Nash Pursuit 13ft 3.5 lb ale nic o niej nie wiem. Na stronach internetowych znalazłem bardzo mało a w języku angielskim nie moge do końca, bądź wogóle zrozumieć co jest napisane. Jakbym mógł was prosić o pomoc i parę informacji na temat tej wędki. I czy się opłaca ponieważ nie należą do najtańszych a chciałbym dobrze wybrać. Będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
przynęty na klenia   Dragon

ja mam te wedki i jestem bardzo z nich zadowolony sa to typowe wedki odleglosciowe mysle z warte swej ceny lowie na nie 4 lata bez awarii i nie zamienie nawet na hutchinsona poprostu wspaniale mi leza w dloni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na targach kije Nash, a w szczególności serie Venom i byłem pod dużym wrażeniem, biorąc pod uwagę cenę i możliwości drzemiące w tej konstrukcji, tego samego dnia miałem w rękach jeszcze wiele karpiówek, nawet 3 razy droższe i nie zrobiły na mnie już tak dużego wrażenia, jak ten kompaktowy-seryjny Venom z duszą i elegancją odległosciówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.