Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co muszę zrobić żeby łowic na Wiśle??


witek150

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie wyjedzam czesto do cioci na wies i mam bardzo blisko do Wisly w okolicach Krakowa ale mam PZW oplacone na okreg katowicki i moje pytanie brzmi czy moge lowic na wisle jesli nie to co mam zrobic zeby na niej lowic prosze o odpowiedzi dzieki i pozdrawiam!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Napewno mamy porozumienie z bielskiem na 2008 pisze nawet na stronie (,,Porozumienie niniejsze wchodzi w życie od dnia 01.01.2008r i obowiązuje do dnia 31.12.2008r.") czyli jesli nie mamy porozumienia z Krakowem to musze im zaplacic osobno ?? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie mamy porozumienia z Krakowem to musze im zaplacic osobno

Niestety tak... a jedziesz na 2-3 dni? Czy dłużej?

Bo istnieje też prawdopodobnie możliwość wykupienia pozwolenia czasowego.

Ale zważając, ze to początek sezonu to może warto wykupić na cały sezon, bo jest możliwość ze w wakacje będziesz ponownie u rodziny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno mamy porozumienie z bielskiem na 2008 pisze nawet na stronie

Czytajcie uważnie, żeby nie było niespodzianki

"Członkowie wymienionych Okręgów po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach mają prawo do wykupienia 50% składki okręgowej w Okręgu zawierającym Porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na otwartych wodach tego Okręgu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają prawo do wykupienia 50% składki okręgowej w Okręgu zawierającym Porozumienie

Czyli to właściwie 50% porozumienia, trochę to dziwne, że 2 sąsiadujące okręgi już kolejny rok nie potrafią się porozumieć :evil: Chociaż właściwie w PZW nic już nie powinno dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam wszystkich!!!

Pochodze z okręgu Elbląg i w rejestrze mam zaznaczoną rzeke Szkarpawe i Królewiecką/okręg Gdańsk/

Przypadkowo dowiedziałem się ,że musze dopłacić . by móc tam łowić

Jak to jest, że są wewnętrzne porozumienia, bez informacji ( czy to są pułapki na których można jeszcze zarobić )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=

Jak to przypadkowo to nie byłeś na zebraniu sprawozdawczym ]

Wykupuje składki ,w celu relaksu ,nie jestem aktywistą .CHYBA MAM TAKIE PRAWO?

:?:

Aktywnie udzielam sie jedynie,w pracach społecznych koła

Już w dwóch postach próbujesz ominąć temat Konkrety prosze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupuje składki ,w celu relaksu ,nie jestem aktywistą .CHYBA MAM TAKIE PRAWO?

Pewnie, że masz , ale jak podpisałeś deklaracje czyli podanie o wstąpienie do Zwiazku to nie musisz być aktywistą ale musisz przestrzegać co podpisałeś: Zobaczmy jeszcze dalej do Statutu, który osoba powinna znać i przestrzegać, skoro wstąpiła do PZW."...uczestniczyć w Walnym Zgromadzeniu Koła,...", oraz "...przestrzegać postanowień Statutu, uchwał i regulaminów władz Związku,

Masz też prawo nie należeć do tej organizacji jesli Ci ten regulamin nie odpowiada.

Nie jesteśmy w Chinach i nikt za to nie zabierze Ci organów do przeszczepu :lol::lol::lol: Na zebraniu sprawozdawczym mieli obowiązek odpowiedzieć na Twoje pytania a nie wylewać żale na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zebraniu sprawozdawczym mieli obowiązek odpowiedzieć na Twoje pytania a nie wylewać żale na forum.

Znów jesteśmy w punkcie wyjścia .chodziło mi że jak jest rejestr,czemu jestem przeciwny to powinny być objaśnienia .Naprzykład (*,**,***)i do tego opis.

Ja łowie na jeziorach ,wiec sie niedopytywałem ,a nie karzdy jest jasnowidzem

Nie wylewam żali ,bo to moja sprawa ,czy skorzystam z rzeki, jak będe na wczasach

Po co jest założone forum ,do pisania banialuków ,czy konfrontacja rozważająca pewne niejasności . Rejestr drukuje koło ,czy zarząd?

Jeszcze jedno ;

Powiedz ilu na ilu w waszym kole jest na zebraniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestr drukuje koło ,czy zarząd?

Jeszcze jedno ;

Powiedz ilu na ilu w waszym kole jest na zebraniach?

Rejestr drukuje Okręg.

W naszym kole jest 60% porządnych którzy przychodzą na zebrania i wybory, reszta się nie liczy bo przychodzą jak do sklepu wykupić znaczki. Ich się nigdy nie bierze pod uwagę jak chodzi o wycieczki czy zawody albo spotkania integracyjne to są śmieci, robiące frekfencje w tym betonie komunistycznym jakim jest PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich się nigdy nie bierze pod uwagę jak chodzi o wycieczki czy zawody albo spotkania integracyjne to są śmieci, robiące frekfencje w tym betonie komunistycznym jakim jest PZW.

Kolega chyba piszac nie myśli,używając takich słów . Na głowe zapózno ,ale na nogi trzeba sie udać do lekarza ,bo ciezko będzie uciec przed *tak zwanymi śmieciami*

MAMY TU PRZYKŁAD OSOBY DĄRZĄCEJ DO JEDNOŚCI PZW???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem należy skończyć z tym fałszem, co do ilości członków PZW. Ilu ich naprawdę jest pokazuje frekwencja na zebraniach, reszta to dostarczyciele kasy dla tysięcy zbytecznych "działaczy", ekspertów i struktur PZW. Należy zmienić statut tak, aby w procesie wyborczym wyłonić autentycznych reprezentantów czynnych członków- wędkarzy według statutu. Skończyć z tą fikcją tzw. drugiego terminu walnego zebrania. Dopiero wtedy będziemy wiedzieli ilu wędkarzy jest w związku. Reszta niech wnosi opłaty za prawo wędkowania jako nie zrzeszeni na wodach PZW nie należąc do związku. Obecnie jest to przymus. Po tych zmianach pewnie okaże się, że jest nas 10 tyś, a nie jak podają władze PZW 600 tys. I do rzeczywistej "siły" związkowej należy dopasować strukturę krajową PZW. A może wystarczy jeden Okręg np. Krajowy? Ileż mniej biur, etatów, "ekspertów", spółek rybackich PZW, samochodów, premii, umów zleceń itd... I rzeczywista szansa na zmianę władz PZW. Co z tego, że jest 600tyś figurantow i nierobów za 50 groszy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.