Skocz do zawartości
tokarex pontony

najciekawsze koło PZW we WROCŁAWIU


kromik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po kilku latach "uśpienie" obudził sie bakcyl wędkarstwa...

W tym roku bede zapisywał się do jakiegoś koła we Wrocławiu. Mieszkam na Gaju. Proszę poradzić mi jakieś najciekawsze koło wędkarskie, pręznie działające - tzn. częste zawody, wspólne imprezy itp.

Dziekuje za pomoc

pozdrawiam

kromik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witaj na forum

Tak się składa że jestem kapitanem sportowym w kole Odra z pełną odpowiedzialnością mogę Ci polecić to koło- na 2008 rok mamy już zapreliminowane 11 imprez organizowanych przez kapitanat a ponad to jest jeszcze 4 imprezy organizowane przez kluby zainteresowań działające przy kole do tego jeszcze sekcje coś tam robią w swoim zakresie, na pewno znajdziesz coś dla siebie przekrój imprez jest duży od spiningu spławika gruntu przez muchę i morze włącznie. Jeśli będziesz potrzebował bardziej szczegółowych info zapraszam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam powiem tak nie jest to mile widziane w kole do którego chcesz się przenieść bo też im zależy na twoich składkach, ale jeśli się zdecydujesz to nikt nie może Ci tego zabronić w, każdej chwili masz prawo przystąpić do koła które Ci pasuje, żadnych opłat z tego tytułu nie możesz ponosić. A tak z czystej ciekawości z jakiego i do jakiego koła zamierzasz się przenieść :?: nie musisz odpowiadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.