Skocz do zawartości
tokarex pontony

Narew


treneiro

Rekomendowane odpowiedzi

seb603 dzięki za info. Jednakże jeszcze mam parę pytanek:

1) czy da się dopłynąć pontonem?

2) gdzie można zostawić samochód? nie musi być strzeżone, jak zabiorą to ubezpieczenie pokryje :) czy da sie zostawić gdzieś przy wale.

3) którą stronę PRZEKOPU proponujesz :)

Sorry, że tak dużo pytam, ale woda zupełnie dla mnie nieznana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Meck, 1) Tak da się dopłynąć pontonem

2) samochód można zostawić gdzie chcesz byle by tylko nie blokował wjazdów itp. jeśli mówisz o wale to jak najbardziej tylko może o tym nie wiesz ale wały są tylko po jednej stronie na tym odcinku a mianowicie patrząc na mapkę którą zamieściłem wcześniej to po prawej stronie. Jesteś z Łodzi więc pewnie jechałbyś przez Warszawę - musiał byś skręcić w Wierzbicy na most w prawo a później zaraz w lewo i jechać cały czas przy wale ok 7-8km do tzw starej Narwi (stare koryto rzeki - patrz na mapkę widać po prawej stronie kształt przypominający podkowę) tam możesz spokojnie zostawić samochód, wcześniej nie pomyl miejsca z przepompownią która jest na wprost kościoła w Dzierżeninie - z wału wszystko widać - do miejsca o którym mowa jest jakieś 1 km. Jak będziesz na miejscu i wejdziesz na wał to po prawej stronie zobaczysz wyspę - to jest ta wyspa zaznaczona na mapce z kropkami po prawej stronie - dla ułatwienia na wprost tej wyspy jest inna wyspa z tabliczką informującą o km do ujścia rzeki(48). Możesz tez wybrać trasę 61 ale tu ciężej gdzieś zostawić samochód - same działki a tam cisza i spokój:D. Nie wiem czy coś z tego rozumiesz ale może trafisz:D

3) Preferuję prawą stronę - już o tym wspomniałem we wcześniejszych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur1791 Bardzo chętnie, ale ja dopiero co wróciłem. Dwie nocki, poznanie wody i nawet ryby :) Muszę powiedzieć, że Narew to piękna rzeka, czyta i urocza, wprost wymarzona dla drapieżnika. Jednak, żeby za bardzo nie słodzić w dzień jest zbyt głośno, motorówki, skutery, ryba trochę się płoszy. Za to w nocy pokazuje na co ją stać.

Efekty wyprawy to:

5 okoni, w tym jeden 1,3 kg

4 sumki, w tym tylko jeden z wymiarem ok 80 cm, reszta kijanki

oczywiście leszcze, takie patelniaki, ale do rosówek się przyczepiły :P

i jazgarze :)

Generalnie natawiłem się na sandacza ale coś mi się wydaje, że jest tam go mało, na tej spokojnej wodzie (dla mnie taka jest w porównaniu do Wisły woda płynie ospale) za dużo jest szczupaka i okonia, aby sandacz dał radę. Jednakże mogę się mylić :)

Oczywiście, wszystkie rybki wróciły do wody, może za wyjątkiem niektórych okoni, bo jak ten połknie to...żołądek na wierzchu :(

seb603 wielkie dzięki dla Ciebie, zgodnie z Twoimi wskazówkami usiadłem na kępie na przeciwko znaku 48 km :) na cypelku, tam był ciekawy dołek.

Moja ukochana Wisła wróci już niedługo do normy, jednakże na bank wróce nad Narew, ale już na troling i spina bo rzeka kryje w sobie sporo drapieżnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meck, jeśli mówisz o trolingowaniu to od razu Cię ostrzegam żebyś nie miał później nieprzyjemności - na tym odcinku( dokładnie od mostu w Wierzbicy) jest zakaz trolingowania. A jeśli chodzi o sandacza to muszę Ci powiedzieć, że jest go dużo, mogę nawet stwierdzić, że więcej niż szczupaka chociaż jeśli chodzi o ten gatunek ryby to osobiście polecam tabliczki 55 i wyżej - tam już ostrzej płynie:). A co do ruchu na wodzie to zgadzam się jest bardzo duży zwłaszcza w sezonie letnim i w weekendy ale zdażało się tak że ryby brały jak na złość właśnie gdy przepływała jakaś motorówka:). Narew pokazuje swój urok jesienią (cisza, spokój):) ale wtedy to już polecam spławik i żywca:). Zapraszam jeszcze raz do zwiedzania jakże urokliwej o porankach a zarazem tajemniczej rzeki jaką jest Narew...:)

Pozdrawiam

seb603

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seb603, Nie wiesz jak woda od Dębe do ujścia ??? opada ?? , bo już mnie skręca z braku kontaktu z rzeką w tych okolicach :) . Wkra opada to myślę, że i Narew również się ruszyła ??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oI0, Wczoraj przejeżdżałem przez zaporę to poziom wody po obu stronach prawie równy, więc jedna wielka piana - ciężko łowić na cokolwiek:/. Na Narwi poziom w mornie ale płynie ostro zapewne dlatego, że zapora otwarta cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na rekonesans w sobotę nad narwią (standard okolice Pomiechówka) i przyznam, że się zdziwiłem delikatnie. Myślałem, że miejsca będą jeszcze nie dostępne, a na miejscu las wędek i normalnie już można się dostać w większość miejscówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie. Poproszę o podpowiedź jak trafić w jakieś fajne miejsce na grunt w okolicach serocka, najlepiej Narew. Przeczytałem cały wątek i pokusiłem się o odwiedzenia miejsca za miejscowością Łacha kilka km po prawej stronie Narwii na północ. Miejsca wszystkie były pozajmowane, od strony rezerwatu ptaków był wszedzie zakaz wjazdu samochodem i już nie wiedziałem gdzie mam szukać fajnego miejsca. Chciałem dojechać na ten przekop czy jak mu tam ale nie wiem od której strony tam uderzyć. Jechać wzdłuż rzeki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich w swoim pierwszym poscie.

Wczoraj w nocy bylem w okolicach pultuska na narwi i leszcze pieknie gryzly, trafilem 3 szt po ponad 2 kg, jedna okolo kg i okonia okolo 30 cm, wszystko na grunt. Pech chcial ze mialem tylko pinki i rosowke i o ile w nocy pinka sama sie sprawdzala to blizej switu trzeba bylo zakladac rosowke zeby drobnica sie nie czepiala. Kilka szt zostalo w wodzie bo linia brzegowa byla lekko zarosnieta grazelami i mimo ze cala noc moczylem jajka w wodzie to nie wszystkie sie udalo wyjac. zaczalem lowic od 23, skaczylem kolo 6 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów po kiju.

Mam pytanie,a raczej prośbę o poradę, a mianowicie.

Wybieram się w piątek na rybki na Narew czy mógłby mi ktoś polecić jakąś ciekawą miejscówkę od zapory w stronę ujścia do Wisły.Ważne żeby dało się dojechać samochodem pod samą wodę i rozbić namiot na jakieś trzy dni.No i jeszcze jeden ważny aspekt będę łowił z brzegu na grunt za wszelkie wskazówki z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam tych stron, ale powyzej zegrza polecam kacice przed pultuskiem i lipe za pultuskiem, nie wiem teraz jak jest na lipie ale na kacicach w sobote nie bylo gdzie kija postawic, co do efektow te miejscowki nigdy mnie nie zawodzily, raz zlapalo sie 3 szt powyzej kilograma, innym razem jak w sobote 4 szt powyzej 2 kg, na lipie szfagier tydzien temu w dobe z tesciem prawie 25 kg ryby wyciagneli ( wiekszosc po warzeniu wrocila do wody ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

bylem tydzien temu na 60ce efekty mizerne ludzi duzo :) ostry prad 200 g ciagnelo mozna sie pobawic rzucajac blisko brzegu ale na okaz nie ma co liczyc moze pod koniec wrzesnia cos sie pokaze no i w nocy trzeba pilnowac kija albo dobrze go przymocowac plyna duze kepy roznych roslin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.