Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

jaki patyk?


bax3331

Rekomendowane odpowiedzi

SZUKAM TALESKOPU DO METODY GRUNTOWEJ , NIESTETY , MIESZKAM W IRLANDII I JEDYNE CO MOGE ZROBIC TO SZUKAC W NECIE. CHODZI MI O PATYK OK.20-80G 3.90-4.20M O TYPOWO SZCZYTOWEJ AKCJI BO "KLUSEK" NIE LUBIE. CENA DO 200ZL. WIDZIALEM NA STRONIE JAXONA PARE FAJNYCH PATYKOW ALE NIE WIEM JAK SIE ZACHOWUJA.

I JESZCZE JEDNO-JAKI KOłOWROTEK PODWIESIC PODOBA MI SIE DAIWA REGAL 4I LUB XI

JEZELI KTOS TESTOWAł SPRZET O JAKI PYTAM TO PROSZE O ODPOWIEDZ.

DZIEKI

BAX3331

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witaj bax3331

Co do Teleskopu o akcji szczytowej to w grę wchodzi Aquarius, można nim daleko zarzucić i celnie, nie "buja" się po wyrzucie.

Tylko nie wiem czy rodzaj rękojeści będzie Ci odpowiadał.

Robinson Aquarius Tele Carp mam takiego 4 sezony z tą różnicą, że wtedy był on sprzedawany pod nazwą Robinson Dynamic HS Tele Carp, obecna wersja ma inny napis na naklejce, i dłuższą omotkę na przelotkach która pełni rolę dystansu, zapobiega uderzeniom krawędzią segmentu w podstawę przelotki podczas składania wędki.

Ten kij (3lbs) ma trochę większy max jak 80 gram,ale jest tez wersja 3,6m (2,75) która ma ciężar wyrzutu bardzo zbliżony do takiego jaki potrzebujesz.

Co do kreciołka skoro nie musi być z wolnym biegiem i może mieć hamulec z przodu to proponuje coś takiego myśle że będziesz z niego zadowolony, ewentualnie (jak potrzebujesz nawinąć więcej) weź sobie rozmiar większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.