Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

:D :D To nie podporki jaxona :D to robione z galezi podporki ktore znalazlem nad stawem :D;) a woda plytka nie mam pojecia czemu :neutral: dodam ze jest to 2 staw nie daleko mnie bez lodu reszta ma gdzies z 15 cm lodu a jako ze nie mam jeszcze wedki pod lod to musze jedzic nad takie stawy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
nie mam jeszcze wedki pod lod

W przypadku wędkarstwa podlodowego sprzęt jest tu najtańszy a nawet jak darmocha.

Na pewno już gdzieś doczytałeś co wystarczy by zrobić sobie wędeczkę podlodową (dolnik wystrugany z drewna, szczytówka od pickera, i najlżejszy kołowrotek np od pickera z żyłeczką np 0,14 lub 0,16 mm) Tak więc jak chciałbyś rozpocząć wędkowanie na lodzie to do dzieła - tylko nie koniecznie już a zwłaszcza na szybciej topliwych zbiornikach.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle miło było bo na rybach jest zawsze miło.....

Jeden kontakt z bardzo ładną trocią morską, juz przy podbieraniu sie wyczepiła,

ale była ładna.... :mrgreen: na muchę stramer biały,hak 6 z koralikiem złotym i troche czerwonych dodatków za koralikiem.....nie do odzyskania kropkowana trotaka niezle go wymiętoliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wkoncu udalo sie wybrac na rybki odmarzlo po czesci takie bajorko nie daleko domu to pojechalismy sobie pospiningowac ja bylem napalony na jakiegos okonia ale nie wziol na paproszka lecz na splawik na bialego robaczka ;)

cb219e4bc76512f3m.jpg

maly bo maly ale zawsze to cos :D pierwsza ryba 2008 :D;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

twister jesteś zarejestrowany na Forum Spinningowym? Bo tam też kogoś kolega taką złowił :mrgreen: Pierwszy raz chyba słyszę o troci z Wisły :shock: Co to się dzieje... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie ja tez juz myslalem ze ryby spia albo maja przerwe. Nie poddawalem sie tak latwo no i szczescie dzis na pocieszenie zlapalem tego jednego okonka byly by dwa ale wypiol mi sie jeden z haka ;) a wziol na twisterka jutro jak pogoda dopisze to znow jedziemy z kolega na rybki ;) Ale na inny staw bo ktos dal cynk ze tez nie ma lodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twister jesteś zarejestrowany na Forum Spinningowym?
Zgadza się i nie tylko tam :smile:
Nie no do czego to dochodzi... Idziesz na okonie a tutaj Ci sie troć uwiesza
Praktycznie wzięła 1m od brzegu.Najpierw zrobiła koło brzegu młynek a potem 1 rzut i skusiła się na twisterka 4g biało-czerwonego. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi na co ty się nastawiasz?

okonie, okonie i jeszcze raz okonie :twisted:

Jestem tylko ciekaw co mi z tego wyjdzie :roll:

A nie wiesz czy w naszych okolicach są jakieś inne ryby które można złowić na spinning i nie mają teraz okresu? Np. bolenie( :mrgreen: rozmarzyłem się) klenie jazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolenie

Bolenie to możesz mieć co najwyżej w kręgosłupie- od trzymania kija :wink::lol:

Weź spławikówkę, pinki, zanętę i nastaw się na rybę, która teraz bierze, czyli na płotkę :wink:

Całkiem nieźle powinny dziubać na Wiśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.