Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem

Poza tym skoro juz i tak wpisuje sie nie na temat to moze Manku w moim imieniu dorzucilbys chlopakom po punkcie pomocy i tyle :)

Wielkie dzieki

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj Staw w Tubplicach (specjalny) w sumie cztery wedki, w tym jedna gruntówka i nic :( przynęty różne , czerwony, biały, kuku, pęczak, kanapki .... ale to nic jutro inne łowisko :) popróbujemy za linkiem zapolować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w sumie udany wypadzik... ale tylko teoretycznie, bo więcej wydatków niż pożytku :lol:

Po pierwsze złamałem nową wędke, po drugie błotnik w skuterze, a po trzecie klucze od skutera :mad:

Ale zabrałem ze sobą nad wodę jeszcze feedera i połapałem trochę płotek na Iłownicy :cool: .

Pierwszy rzut i siedzi płotka ok 25cm, później jeszcze uczepiła się taka na 23 cm, do tego masa drobniejszej, karasie, leszcz, i uklejki.

Ale dzień ogólnie mogę zaliczyć do pozytywnych :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

U mnie jeszcze ukleja nie weszła do rzeki - jak wchodzi to jest piękny widok - woda dosłownie się rusza :shock::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pierwszy raz w życiu łowiłem batem i na spławik, a oto najciekawsze ryby jakie złowiłem :

pic05185ha3.th.jpg

pic05184rl3.th.jpg

pic05183ve5.th.jpg

pic05181wy7.th.jpg

Te dwie rybki oprócz Karpia, to Krąpie czy Leszcze ? Mi to bardziej na Krąpie podpada :mrgreen:

Jakież było moje zdziwienie kiedy oczom moim ukazał się karpik :lol:

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie tez nieco podniosl na duchu :grin: mam nadzieje ze jak utrzyma sie taka pogoda to za tydzien bedzie dobry polow, a co do karpika to jest przesliczny i gratuluje z zazdroscia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj na mój ulubiony staw ,pogoda dopisała ,ale tylko pogoda .trzy godzinki łapania na czerwone robaczki i ani brania jeszcze trosze trzeba poczekać .Ale tego się spodziewałem ogólnie jestem zadowolony :))))))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wybrałem się z bacikiem na rekonesans nad pobliski zbiorniczek. Od kolegi dowiedziałem się że lodu niema już od kilku dni... Po dotarciu na miejsce okazało się że jest troszeczkę inaczej - cały zbiornik pokryty ~3 cm warstwą lodu :lol: .

0abdd07a20dd657em.jpg

d68587b70ae144dcm.jpg

I jeszcze jedna "miła" niespodzianka:

12d6ea10a94d2294m.jpg

... ktoś obok drogi na łowisko urządził sobie śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę śmiało powiedzieć że dziś zacząłem nowy sezon ,co prawda już były krótkie wypady ale dziś było "oficjalne" otwarcie sezonu ,dzień dziś przepiękny a i pierwsze oznaki tego co nastąpi już wkrótce są poniżej na fotce.

9ab7d8f4f97ca749m.jpg

Ryby brały co prawda jeszcze niemrawo ,ale już brania są zdecydowane choć "krótkie" co nie zawsze kończyło się holem ,ale coś tam połowiłem ,choć ryby nie porażały rozmiarem to jednak było warto ,skubał jaż i płoć ale tylko w południe jak można było się spodziewać.

http://images32.fotosik.pl/138/7576aa5f10540111med.jpg

A "niedowiarkom"na co brały poniższa fotka,kilku wczoraj niedowiarków było :mrgreen:

816ad61be8749758m.jpg

a281caa156e38fc5m.jpg

Choć przy nęceniu kuku zawsze sprawdzam ,czy lepiej nie biorą na robaki,a zwłaszcza wiosną to ryby dziś wolały jednak moją kuku.

59bd3f07ed1893aem.jpg

Choć woda jeszcze zimna ok 5-6 stopni to kolega też już miał jedno pociągnięcie .

http://images25.fotosik.pl/155/89deac6378f05d23med.jpg

Jednak typowaliśmy branie na klenia ,co zresztą nie nowość tej porze.

Tak miło spędziłem dziś dzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.