Skocz do zawartości
tokarex pontony

Brak wspólpracy ???


migacz28

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Porozumienia są ze szkodą dla okręgów, ponieważ za tym nie idą żadne pieniądze. Wyjątkiem jest kiedy w danym okręgu jest dużo ryb i wód a mało wędkarzy wtedy stawia się na turystykę i jej rozwój ale dla wód i tak nic z tego nie ma :sad: Przekonałem się o tym będąc na Kaszubach gdzie zapłaciłem za łowienie uklejek bo reszta była wysiatowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezła bitwa, a rozwiązanie tak trywialnie proste. Wystarczy wziąść wzór z porozumienia między Bielskiem a Katowicami o płaceniu połowy składki wzajemnie. Pieniądze są, wędkowanie jest , wędkarze zadowoleni i wszystko gra tylko pomysł się liczy, ale trzeba go mieć. :lol: A tak nawiasem to miedzy Katowicami i Szczecinem jest porozumienie i sprawy mają się bardzo dobrze, dlatego kupiłem tam działkę nad Regą a nie w Gorzowskim :twisted: Na agroturystykę w Gorzowskie też nie pojadę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy Katowicami i Szczecinem jest porozumienie i sprawy mają się bardzo dobrze, dlatego kupiłem tam działke nad Regą
Łooo, no to mając tanie linie lotnicze to pewnie w sezonie co tydzień bywasz nad Regą :mrgreen: Prawie jak nasz Prezydent :evil::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie w sezonie co tydzień bywasz nad Regą

Droga prosta jak "szczała :grin: " a i jazdę lubię szybką aby sobie humor poprawić :lol:

Trzeba się liczyc z tym, że porozumień będzie coraz mniej z roku na rok bo każdy chce swoje wody a raczej ryby które do nich wpuszcza szanować, dlatego przezorny zawsze odbezpieczony i do swojego jeziorka juz zaczołem wpuszczać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co się dowiedziałem to Gorzów zażądał 40tyś zł za porozumienie :) no i się odbił, rozumiałbym gdyby Zielona Góra miała mniej wód , wiecej wędkarzy , gorsze zarybienie itp .. ale zdaje się że obydwa okręgi są porównywalne a wód to może nawet więcej ma Zielona Góra , więc niech sobie Gorzów zostanie sam, niestety ze szkodą dla niektórych swoich członków, nie od jednej już osoby usłyszałem że władze okręgu Gorzowskiego strasznie łase są na pieniążki. Pozdrawiam wędkarzy z okręgu Gorzowskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omen93

Łase czy nie co roku zarybiają wody ,widac juz efekty ,szczególnie w rzekach .

W okręgu Gorzowskim mamy do dyspozycji 603 Jeziora noi rzeki wieksze i te mniejsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omen93

Ja znam kilkudziesieciu wedkarzy ,trzeba znać wode , wiedzieć co i kiedy ryby praktycznie same przyjdą nie bede sie tu rozwlekał ,ale w promieniu 30 km od gorzowa sa naprawde b.rybne jeziora ,trudno dostepne ,wiekszosc nie wie o niektórych z nich istnieniu .Ale np.takie jeziorka blisko gorzowa (5-10km)jak glinik czy kłodawa ,zapewniam wielu ma tam dobre wyniki.Zresztą sie zobaczy co przyniesie ten sezon.Wystarczy poświęcic sporo czasu wybranemu przez nas zbiornikowi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

"14 marca szczeciński okręg PZW podpisał porozumienie ze swoim odpowiednikiem w Gorzowie Wlkp. w sprawie udostępnienia swoich łowisk. Dzięki temu w 2008 roku wędkarze z obu okręgów nie muszą wnosić dodatkowych opłat."

Cytat z "Kuriera szczecińskiego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

artech w końcu GW ma jakieś porozumienie - przydało by się również porozumienie z ZG, bo właśnie chce się przepisać do ich okręgu - no i oczywiście muszę na nowo opłacić składki :twisted: Gdyby było porozumienie to całkiem inna bajka... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.