Skocz do zawartości
tokarex pontony

maniek vs stu6-60


Tomaszek

Kto złowi większą rybę w sezonie 2008?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto złowi większą rybę w sezonie 2008?

    • maniek
      46
    • stu6-60
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do rewelacyjnego pomysłu który w padł kilka postów przed tym :arrow:http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=68912#68912

Obstawiajmy!

Kto złowi w tym sezonie większą rybę? maniek czy stu6-60? Kto im dorówna. A może ktoś złowi większą rybę!?

Głosujmy! tomik pisz regulamin co by haczyk.pl miał z tego jakiś kredyt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
maniek czy stu6-60?

Radek już dawno przekroczył granicę śmieszności :roll: , ale co tam. Jeżeli Maniek "wszedł" w ten temat to oczywiście głosuję na niego.

Chociaż mam nadzieję, że to Stu6-60 złowi większą rybę. Może to go wyleczy :wink::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Jeżeli chodzi o wagę, to raczej Maniek, bo te karpiowe maciorki troszkę ważą, ale nie skreślam także stu6-60 :mrgreen: Ale głos wędruje do Mańka.

PS powrócił normalny Tomaszek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mało sprecyzowane pytanie: Kto złowi większą rybe?

Ale jeśli chodzi o wagę to tak jak powiedział Maciek karpiki Mańka trochę ważą więc głos wędruje na Jego konto. :mrgreen:

Choć jeśli chodzi o długość to nie wykluczam, że stu6-60 też ma szansę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie glosuje bo uwazam ten temat za smieszny

Dlaczego :?:

Jak chcecie porownywac polowy w Irlandii i Polsce :?:

Jak porownywac szczupaki (bo to lapie najczescie Radek) i wszystkie inne rybenki ktore lapie Maniek :?:

Jakie kryterium przyjac bo wiadomo ze np 10 kg szczupak to co innego niz 10 kg karp

Nie da sie tego sprowadzic do "wspolnego mianownika"

A robic popisowke i jakas wirtualna walke wieczoru :roll:

Proponuje sie wam przejsc nad wode i ochlonac

Wiem co podpowiada mi i sympatia i przeczucie ale trzeba przede wszystkim spojrzec na ten temat obiektywnie a nie napuszczac jednych na drugich bo po co :?::roll:

Zycze wszystkim goracym glowom wypowiadajacym sie w tym temacie lepszych polowow niz Stu i Maniek razem wzieci zlowia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią poczekam na dokładne sprecyzowanie kryteriów przez kolegów /uczestników pojedynku/ tej męskiej zabawy/zakładu.

Tylko nie wiem a nawet jestem pewien ze złowienie większej ryby nie czyni z nikogo mistrza wędkarstwa, mistrzem będzie ten kto będzie łowił systematycznie same okazy.

Chociaż sam czasami liczę na fart :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiajmy!

Kto złowi w tym sezonie większą rybę? maniek czy stu6-60? Kto im dorówna. A może ktoś złowi większą rybę!?

Głosujmy! tomik pisz regulamin co by haczyk.pl miał z tego jakiś kredyt!

Ja nie przewiduję na forum obstawiania ani hazardu w związku z jego użytkownikami. Stąd ani nie będzie regulaminu ani licytacji. Niemniej jeżeli chcecie to traktować jako normalną zdrową rywalizację to proszę bardzo, głosujcie sobie. Jak to w zwykłej ankiecie.

Ponadto nie miałem osobistych zgłoszeń lub potwierdzenia od nikogo kto by chciał brać udział w tej rywalizacji, więc dopóki nie będzie zainteresowanych dla mnie taka ankieta to "być może"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwaj dorośli faceci a podpuszczają się nawzajem jak dzieci.

Panowie byłoby znacznie więcej pożytku dla wszystkich userów gdybyście kontynuowali temat o czytaniu rzeki. Kontynuowali go merytorycznie, niekoniecznie starając się ukazać swoją wyższość nad "przeciwnikiem". Nawet jeżeli któryś z was popełni gdzieś błąd to żadna tragedia się z tego powodu nie stanie i wydrapywanie sobie nawzajem oczu jest zupełnie niepotrzebne.

Pomyślcie ile użytecznych informacji możecie razem przekazać mniej doświadczonym forumowiczom.

Nie głosuję na żadnego z powyższych, ten zakład jest niesprawiedliwy i jeżeli miałby dojść do skutku to musiałby być rozgrywany na tych samych łowiskach w tym samym czasie.

Niemniej obu kolegom życzę sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorośli faceci a podpuszczają się nawzajem jak dzieci

Masz troche racji z tym podpuszczaniem :smile: ,tyle ze musisz pamietac iz nie ja zainicjowalem ten konflikt :sad: .Pozwolilem sobie jedynie na sugestie ze NAJLEPIEJ jest poznawac NIEZNANE rzeczne lowisko w czsie nizowki. Opcje te zanegowl kolega Maniek wraz z kolega Galuch-em.O dziwo swe racje i opisy lowiska(dotyczy kolGaluch-a)zamiescili przy nizkim(na pewno nie powodziowym)stanie rzek :?::shock: .Kolega maniek mogl liczyc na wsparcie rzeszy znajomych (moderow nie wylaczajac :wink: ) ktorym nie miescilo sie w glowie ze ktokolwiek smie sie przeciwstawic "GURU".Jako ciekawostke dodam ze dostalem ostrzezenie od admina umotywowane uzywaniem kropek w postach :mrgreen: oraz za malo przyjazne teksty wobec ogolu uzytkownikow :?::shock: .A NAPRAWDE chcialem tylko podzielic sie swa (nie ksiazkowa :evil: )wiedza z tymi ktorzy chcieli sie z nia zapoznac.Poniewaz w koncowce polemiki kolega maniek okreslil mnie mianem laika i wyraznie watpil w moja znajomosc sztuki wedkowania uznalem ze pomysl kolegi Tomaszek-a jest calkiem niezly i "do rzeczy",choc MAM PEWNOSC ze nawet jesli moje sukcesy wedkarskie przycmia te ktore osiagnie kolega maniek to co poniektorzy z kolegow uznaja ze to wina polozenia geofizycznego Polski(lub Irlandii),globalnego ocieplenia i tym podobnych bzdur.NAJWAZNIEJSZE dla mnie ze sa tacy ktorzy w moich podpowiedziach znalezli choc jedna informacje ktora ulatwi im sztuke wedkowania :!:

Tak jak powiedzialem wczesniej, obojetne jest czy ustalimy krytaria wagi czy miary.Zaproponowalem start od jutra a zakonczenie z dniem 31.12.08. Wierze ze przeciwnik potraktuje sprawe honorowo i nie "podwinie ogona" :!: Wszak jako znieslawionemu(wg .kodeksu honorowego Boziewicza) mam prawo zadac satysfakcji :!:

Pozdro-Radek.

"Nie pekaj" kolego :smile: ,przeciez nie bedziemy sie strzelac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostke dodam ze dostalem ostrzezenie od admina umotywowane uzywaniem kropek w postach

Przepraszam, pomyliłem się w ocenie, że odrazu skojarzysz o które kropki chodzi, powinienem bardziej sprecyzować, chodzi o np: Q...wa i podobne.

Nie robiąc z siebie, czy innych "świętych" pod tym względem, myślę że nie potrzeba wielkiego wysiłku aby użyć innych słów, tymbardziej, że zaraz po koleji podłapują to następni użytkownicy i jeden przez drugiego dołącza swoją "wiązankę"

Przypuszczam również, że mimo wszystko nie wszystkim użytkownikom to odpowiada.

No ale to tak przy okazji. Bo nie tego dotyczy temat, więc jak najbardziej sobie go kontynujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Nie na długo jak widać - jestem chyba za mało "przyjazny" a może nawet jestem częścią układu...

A no przez takie "afery" zawsze ktoś dostaje. Nieraz słusznie, nieraz nie. Nie będę zaczynał kolejnego piekła pisząc czy to właśnie słusznie itp.

ale niedługo wiosna :wink:

Ano właśnie od niedzieli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo swe racje i opisy lowiska(dotyczy kolGaluch-a)zamiescili przy nizkim(na pewno nie powodziowym)stanie rzek :?::shock:

1. Nie mam aparatu na codzień(ten był pożyczony na 1 dzień)

2. Akurat taki był poziom wody (miałem zadzwonić do Czorsztyna, Rożnowa i Czchowa żeby puścili mi "troche" wody?)

3. http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=4475&postdays=0&postorder=asc&start=30 "Jak widać na środku pojawiła się wysepka. Za nią widać podłużne wypłycenie(ok 5-20 cm wody) równoległe do brzegu, przez które przelewa się woda (woda spokojna+wsteczny prąd odgrodzona od głównego nurtu wypłyceniem). Można sobie zadać pytanie: dlaczego tylko w 1 miejscu ostała się mała podłużna wysepka z długim "warkoczem"? Po prostu przy dużej wodzie akurat w tym miejscu nurt Dunajeca dzieli się na dwa, a co za tym idzie możemy się spodziewać, że przy brzegu będzie głęboka rynna (przy niskim stanie ze stojącą wodą). To akurat najlepiej zobaczyć samemu przy wysokim stanie wody. " Proszę czytać dokładnie moje posty. Niestety zdjęcia z wysokiego stanu wody nie posiadam.

Co do tematu:

Nie glosuje bo uwazam ten temat za smieszny

Dlaczego :?:

Jak chcecie porownywac polowy w Irlandii i Polsce :?:

Jak porownywac szczupaki (bo to lapie najczescie Radek) i wszystkie inne rybenki ktore lapie Maniek :?:

Jakie kryterium przyjac bo wiadomo ze np 10 kg szczupak to co innego niz 10 kg karp

Nie da sie tego sprowadzic do "wspolnego mianownika"

gdybyście kontynuowali temat o czytaniu rzeki. Kontynuowali go merytorycznie, niekoniecznie starając się ukazać swoją wyższość nad "przeciwnikiem". Nawet jeżeli któryś z was popełni gdzieś błąd to żadna tragedia się z tego powodu nie stanie i wydrapywanie sobie nawzajem oczu jest zupełnie niepotrzebne.

Pomyślcie ile użytecznych informacji możecie razem przekazać mniej doświadczonym forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie prowadzi link, który załączył kolega Tomaszek w tytułowym poście,

bo albo się rypnął i nie dokleił wszystkiego (całego ciągu) albo ktoś zmodyfikował coś na poziomie "Matrixa" ... ale chyba nie miałem tu pisać o zagłuszaniu pielęgniarek

Jak na razie mam taki komunikat"

Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie

Domyślam się że temat ten jest pokłosiem sytuacji zaistniałej temacie czytanie rzeki.

Początkowo z ciekawością śledziłem w/w temat (bo tajniki "wody płynącej" są mi słabo znane)

Ale w pewnym momencie znużyły mnie te występy komików, zmęczony już byłem czytaniem kolejnych postów pisanych "w dziwnym tonie" , przestało mnie interesować, który z nich ostatecznie okaże się być większy MC.

Początkowo humorystycznie tłumaczyłem sobie te chwilowe rozdrażnienie kolegów jako objaw andropauzy.

Ale wraz z upływem czasu i postów ...postanowiłem, że przynajmniej postaram jakoś wpłynąć..uświadomić kolegów, że forum to nie powinno być areną do prowadzenia prywatnych krucjat itd. jednak (widząc bezskuteczne starania innych) ostatecznie stwierdziłem, że nie będę dolewał oliwy do ognia i poczekam aż konflikt sam wygaśnie.

Niemniej jednak koledzy z takim stażem, ogromnym osobistym wkładem w to forum

jako ludzie dojrzali,powinni być zobowiązani do prezentowania pewnych postaw i ustanawiania dobrych wzorców.

Ps.

To mój pierwszy i ostatni post w tym temacie, głosować nie zamierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość wobler129
Szanse wyrównane

Teraz tak myślę, że P miał rację... jak można porównywać, jeśli Maniek łowi w Polsce, a Stu6-60 w Irlandii - trzeba by było za sponsorować Im miesięczny pobyt nad jakimś jeziorkiem i tam stoczyli by rywalizację :lol: W tedy szanse byłyby "mniej więcej" wyrównane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Jak to jak? W centymetrach i kilogramach. (Lub calach i funtach jak kto woli)

Chodzi o to, że jeden z nich ( bynajmniej mnie się tak wydaje ) ma korzystniejsze warunki tj. łatwiejsze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jeden z nich ( bynajmniej mnie się tak wydaje ) ma korzystniejsze warunki tj. łatwiejsze
masz racje :idea: maniek łowi na Odrze pewnie kilkanaście jak nie więcej lat, stu6-60 na pewno w Ire tak dobrze łowisk nie zna :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

To otwieramy nową akcję Haczyk :mrgreen: Zbieramy pieniążki na miesięczny pobyt nad zupełnie obcym im jeziorze i tam rozstrzygnie się rywalizacja :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.