Skocz do zawartości
tokarex pontony

GTA 4


Drutinio

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJCIE , napewno obiła wam się O USZY gra gta , już się nie moge się doczekać kiedy wyjdzie gta 4

Witamy na stronie o serii GTA ( Grand Theft Auto ). Znajdziecie tutaj informacje dotyczace Liberty City , Vice City (GTA VC) , San Andreas (GTA SA) , PSP: Liberty City Stories (LCS) oraz GTA 4, Kody Gta . Wiele plikow dotyczacych tych gier znajdziecie rowniez w dziale download. Najnowsze wiesci o calej seri GRAND THEFT AUTO.

Gta 4

Najnowsza część gry, która zostanie wydana prawdopodobnie w kwietniu 2008 roku.

KTO Z WAS CZEKA KIEDY BęDZIE

post-3658-14544971510877_thumb.jpg

post-3658-14544971512241_thumb.jpg

post-3658-14544971512369_thumb.jpg

post-3658-14544971512433_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
już się nie moge się doczekać kiedy wyjdzie gta 4

Im nowsza czesc tym bardziej odchodzi od "samochodowki' w strone gry przygodowej a ja najbardziej lubie "sciganki".Nie mniej gierka ma swoj urok bo zawsze fajnie jest "wywlec pacjenta" z Vipera i pojezdzic "za free" :smile: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Need For Speed Carbon

Moim zdaniem najlepsza czescia NFS był underground 2 :roll: Ile ja to czasu nad tą grą spędziłem. A w Carbonie to (nie wiem jak Wam) ale mi się wydaje jakbym jeździł jakims pudełkiem... Pozatym mało realistyczny drift skreślił tą gre dla mnie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Wersja Pro Steet jest najlepsza - dużo nowych tricków i to dość fajnych - no i zniszczenia samochodów :mrgreen: Z gier tego typu, w które grałem to Pro Steet jest najlepszy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja gram bez kodów w gry typu Need For Speed , Dziś kupie sobie Pro Street , A Undeground 2 jest najlepszy , gta jest fajne jak się gra w multiplayer a w singeplayer po jakimśczasie sie nudzi , zresztąkażda gra po jakimś czasie sie nudzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

2 dni temu GTA 4 wyszło na PS3 w Niemczech, mój kumpel specjalnie nie poszedł do szkoły, żeby po to pojechać. Można jeść hot-dogi, kraść auta, telefonować przez komórke, mieć forse w banku i wypłacać z bankomatu, grać w kręgle :lol: grać w sieci itd itp itd. Oby szybko wyszło na kompa. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29-tego Kwietnia GTA-4 "wystartowalo' w IRE. Zaraz nastepnego dnia w prasie mozna bylo przeczytac artykuly iz gra jest "przesaczona brutalnoscia i przemoca" oraz ze sprzedawcy winni respektowac jej ograniczenia wiekowe(gra ma znaczek 18).Na dowod zamieszczono fotke ,gdzie bohater(czyli Ty) ubrany w kurtke a,la dres-kresz :wink: skrada sie do gostka uzbrojony w noz typu 'rambo' :smile: .Iryski pograja przez weekend ,tak wiec we Wtorek bede wiedzial lipa czy hit :!: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna bylo przeczytac artykuly iz gra jest "przesaczona brutalnoscia i przemoca"

to akurat w przypadku serii gta chyba nie jest żadną nowością :wink: Trzeba być poprostu fanem takich gier i umieć rozróżnić świat wirtualny z rzeczywistością :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj u znajomka mialem mozliwosc pogrania w GTA4. Gierka o wielkich mozliwosciach,"specyficznej" grafice i swoistym klimacie serii GTA. Da sie pograc ,choc brak jej "tego czegos" do miana gry roku. Glownie dla fanow serii GTA.

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

GTA IV Na PC 18 Listopada w USA,21 w Europie.

Wymagania:

System operacyjny: Windows XP SP2,Vista

Procesor: Dual Core (Intel Pentium D lub lepszy)

Pamięć RAM: 2GB

HDD: 18GB wolnego miejsca na dysku

Karta graficzna: 512MB, obsługa Direct3D 10 lub Direct3D 9 i Shaderów

Napęd: DVD-ROM Dual-Layer (dwuwarstwowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.