Skocz do zawartości
tokarex pontony

Karpie 2008


Adas

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

ja mam nadzieje w tym roku wybrać się 2 razy na wyprawy 5-7 dni + do tego wyprawy jedno i dwu dniowe. będe starał się notować wyniki wraz z pomiarami temp. wody godziny i może czegoś jeszcze, jakby kilka osób tak robiło może doszlibyśmy do jakiejś prawidłowości? kto wie ja przynajmniej będe się starał dostrzec jakomś prawidłowość może mi się uda.

pozdrawiam wędkoholików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

To widzę, że u Ciebie zapowiada się ciekawie. Ja nie zacząłem nawet na ostro, bo wybrałem feeder i spinning - resztę odłożyłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już skrobnę ,wczorajsza zasiadka amurowo -karpiowa ,bez szczególnych sukcesów ,ale za to zebrałem wiele ciekawych spostrzeżeń np. woda rano 6*C a wieczorem 7*C.Jazie mają tarło ,pewnie z tydzień jeszcze i zaczną brać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już skrobnę ,wczorajsza zasiadka amurowo -karpiowa ,bez szczególnych sukcesów ,ale za to zebrałem wiele ciekawych spostrzeżeń np. woda rano 6*C a wieczorem 7*C.Jazie mają tarło ,pewnie z tydzień jeszcze i zaczną brać :grin:

jakaś aluzja do mnie? :roll::???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Jazie mają tarło ,pewnie z tydzień jeszcze i zaczną brać :grin:

mam taką nadzieje ze już zaczną bo sie doczekać nie mogę :)

a co do tarła 15 kwietnia zeszłego roku jeszcze łowiłem jazie ociekające mleczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już skrobnę ,wczorajsza zasiadka amurowo -karpiowa ,bez szczególnych sukcesów ,ale za to zebrałem wiele ciekawych spostrzeżeń np. woda rano 6*C a wieczorem 7*C.Jazie mają tarło ,pewnie z tydzień jeszcze i zaczną brać :grin:

jakaś aluzja do mnie? :roll::???:

może do mnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś aluzja do mnie?
może do mnie
Nie,ale skoro widzicie w tej info tylko aluzje ,to wole milczeć w tym temacie :cry:

sorry wczoraj wieczorem miałem troche humor nie tego i trochę za dużo napisałem hehe

maniek pytania do ciebie:

-jaka jest w lecie temp. w odrze( bo domyślam się że tam łowisz)

-jakie miałeś wyniki? :grin:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniuś się obraził
Nie mam za co się obrażać :wink::lol: po prostu brak czasu ,przygotowania do sezonu są w pełni ,po za tym ,wprowadzam kilka nowości na swoje łowisko i wymaga to wielu prób ,eksperymentuje ostro z nowymi kulkami ,ostro też nęce ,więc sami widzicie że czasu na net ,brak.
aka jest w lecie temp. w odrze( bo domyślam się że tam łowisz)
W najgorętszym miesiącu przelom czerwca -lipca woda dochodzi do 22-23*C ,jest to dość wysoka tem. jak na rzekę ale to też zależy od roku ,bo nieraz przychodzi woda zimna z gór i ryba zaczyna lepiej żerować.
-jakie miałeś wyniki
No w zeszłym roku nie ciekawie ,wiosną się spóźniłem z nęceniem[choroba] i większość stada [amury i karpie] przejął kolega ,natomiast zadowolony byłem z połowów suma i odkrycia sumowego miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.
aka jest w lecie temp. w odrze( bo domyślam się że tam łowisz)
W najgorętszym miesiącu przelom czerwca -lipca woda dochodzi do 22-23*C ,jest to dość wysoka tem. jak na rzekę ale to też zależy od roku ,bo nieraz przychodzi woda zimna z gór i ryba zaczyna lepiej

że ile :shock: nie sądziłem że aż tak może być ciepła obstawiałem max 18 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Jutro START :mrgreen::twisted::mrgreen::twisted::mrgreen::twisted::mrgreen::twisted::mrgreen::twisted::mrgreen:

No to czekamy na relację - i nie zapomnij rękawiczek i czapki - pomogą w lepieniu bałwana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na relację
Relacja będzie, ale bez fotek niestety - nie mam aparatu :neutral:
i nie zapomnij rękawiczek i czapki - pomogą w lepieniu bałwana :mrgreen:
Przy takiej pogodzie to podstawa!!! Biorę jeszcze nad wodę marchewkę (kamienie są na miejscu) :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

I jak tam weszły jakieś karpiki ?? Ja na razie tylko jednego małego z grunciku... o dziwo na jakieś 6 kukurydzek a ledwo pod wymiar podszedł :( myśle, ze przy bożym ciele wejdzie coś większego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle, ze przy Bożym Ciele wejdzie coś większego :)

Heh też mam nadzieję, że pogoda i ryby nie nawalą :] Mam zamiar się wybrać :)

U mnie pogoda dopsiz, a co do rybek no cóz... tamtego karpika się nie spodziewałem więc teraz też niespodziewam się okazów ;) Ważne jest to odpręzenie nad wodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.