Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Bat z amortyzatorem do połowów karpi


Gość Pablo90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pablo90

Witam wszystkich użytkowników forum.

Mam zamiar zaopatrzyć się w najbliższej przyszłości w kijek - 6 metrowy bat do połowów karpi na komercyjnych stawach. Waga ryb do 3 kg. W związku z tym chciałem się zapytać czy możecie mi polecić jakiś sprzęt do 150 zł? Najlepiej żeby miał możliwość zamontowania amortyzatora bez potrzeby przycinania szczytówki. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

mała kwota do dyspozycji , musisz wybierać baty mocne o małej sztywności żeby pracował Ci cały kij , pomyśl o długości 8m , kóra będzie ułatwieniem , masz do wyboru dużo nowych i dłuższych batów - tanich : mikado , jaxon , york , które spełnią Twoje oczekiwania , niestety zakładając amortyzator a w tym przypadku na karpia proponuje grubośc od 1,2 do 1,6mm będziesz musiał wyjąć szczytówkę a w końcówkę wstawić teflon zewnętrzny umożliwiający Ci demontaż jeżeli będziesz chciał powrócić do szczytówki. łapie batami z amortyzatorem duże ryby również na rzekach i łowiskach karpiowych i polecam tą metodę w 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.