Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Koła Kraków


ablutomania

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

polecam Ci koło Stare Miasto

31-038 Kraków, ul. Starowiślna 39

poniedziałek, czwartek 18.00 –20.00

tel. 012 422-68-10

ja jestem w kole Podgórze można powiedzieć od urodzenia i niewiele tam się praktycznie dzieje, jedynie co tam się zmienia to co roku opłaty.

a najlepiej wejdź na PZW Kraków http://www.pzw.org.pl/29/ i przedzwoń do każdego z kół i zapytaj co oferują, co organizują czy mają jakiś swó staw itd, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

cześć wszystkim mam 15 lat i chcialem wyrobić sobie karte wedkarska ale nie wiem od czego zaczac tzn gdzie mam sie udac.. czego uczyc.. ile placic.. ile wynosza skladki.. dokladnie to jestem z nowej huty moze ktos tu sie taki znajduje i mi to wytlumaczy... prosze was o to BARDZO :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem wyrobić sobie karte wedkarska ale nie wiem od czego zaczac tzn gdzie mam sie udac.. czego uczyc.. ile placic.. ile wynosza skladki..

zapytaj pana googla :wink: , tam w wynikach otrzymujesz LINK

dodatkowo przejrzyj dział PZW na haczyku - ten w którym jesteś - było już pisane co i jak żeby wyrobić kartę wędkarską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Dwie_sety

Nie powinno być żadnych, chociaż najlepiej to robić na przełomie roku bo w nowym kole mogą zechcieć opłatę na utrzymanie koła (w każdym kole jest taka kwota ustalana przez zarząd koła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.