Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szpula


sandacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon

podepne się, chodzi mi o szpulki do przednio hamulcowych shimano mianowicie rozmiar 2000 i 2500, czy coś pasuje do ultegry 2000. jakie są kluczowe wymiary których poszukiwać aby szpula pasowała, o ile nie znajdę nic ciekawego to będę musiał sprowadzać, choć na czasie mi nie zależy to może się coś dopasuje :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie są kluczowe wymiary których poszukiwać aby szpula pasowała,

Oprócz wysokości i średnicy głównej ?

- Wysokość nawoju, czyli długość skoku osi

- Wymiar wewnątrz szpuli , od jej podstawy do centralnego wytłoczenia na którym ona osiada na kole zębatym osi.

Patrząc od góry,

- Centryczny otwór pod główny 'wieloklin' musi mieć taki same wymiary i kształt co oryginał

- otwór przez który pokrętło naciska na podkładki.

itd, itp, poszukaj lepiej oryginału :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Cześć, jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem kołowrotka mitchell avocet II gold w rozmiarze 1000. Po zaledwie 2 tygodniach od kupna, rozpadła mi się na części pierwsze zapasowa szpulka do tego kręciołka. Wypadły z niej takie blaszki, które są od przodu, blaszki udało mi się znaleźć ale niestety posiałem drucik, który utrzymywał je na miejscu. Efekt tego jest taki, że przedni hamulec praktycznie nie działa.

Czy gdzieś można kupić same szpulki do takich kołowrotków? Albo jakieś substytuty? Czy znacie jakiś serwis tego sprzętu albo oficjalnego dystrybutora, który mógłby mieć same szpulki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.