Skocz do zawartości
tokarex pontony

gliniok w myslowicach


krzychu_sc

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam do was takie pytanie lowil moze ktos z was na lowisku "gliniok" znajduje sie on w mayslowicach bede mila tam zawody juniorow w ta niedziele a co do pytania dokladnie chodzi mi o rybostan na jaka ryba mam ukierunkowac zanete a moze ma ktos juz sprawdzona mieszanke z gory dzieki za odp pozdrawiam i wszystkim zycze taaaaaakiej ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

jest to zbiornik na granicy Mysłowic, Sosnowca i Katowic, wielki na coś około 12 hektarów. Rybą dominującą płoć. W wypadku zawodów trzeba brać pod uwage jeszcze okonia i lina. Zbiornik w dużym procencie wolny od w podwodnych zawad, dość głęboki. Byłem tam ostatnio 2 maja, jednak z ukierunkowaniem na szczupaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc z giełdy w kierunku Sosnowca skręcasz przed mostem w lewo i jedziesz do końca główną drogą, przejeżdżasz przez tory kolejowe i dalej prosto i pierwszy zbiornik po lewej stronie to gliniok za nim płynie brynica i za nią jest hubertus( albo odwrotnie )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Odświeże troszke temat :)

Wczoraj byłem od 10 do 17, łowiłem z gruntu na kukurydze i zante karpiową.

Nawet jednego brania nie było, jak dla mnie katastrofa. Jestem początkującym wedkarzem i łowiłem tam wczoraj pierwszy raz, ale chce tam jeszcze połowic w ciągu najbliższych kilku dni... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Gość okonhed

Byłem tam dzisiaj ale nawet puknięcia nie było łowiłem od plaży do cypla.

W którym miejscu najlepiej ustawić się za szczupakiem i jakie przynęty się tam sprawdzają.

Na odcinku co łowiłem to gumy odpadają ciągle ciągnie się zielsko blachy trochę lepiej w końcu próbowałem woblerów płytko schodzących bo dno mocno zarośnięte.

Widziałem dwie głowy szczupaka odcięte jedna wyglądała na coś w okolice wymiaru a druga dużo większa czyli szczupak tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013_05_06_17_45_32.jpg

Byłem tam dzisiaj troche porzucać na spinning niestety 0 brań i z rozmowy z innymi wędkarzami wynikało podobnie że nikt nic nie łowił jedyna ryba którą widziałem to:

2013_05_06_17_30_17.jpg

Łowisko strasznie zaśmiecone dosłownie jeden wielki śmietnik ogólnie nie polecam są ciekawsze miejsca w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Obrazek

Byłem tam dzisiaj troche porzucać na spinning niestety 0 brań i z rozmowy z innymi wędkarzami wynikało podobnie że nikt nic nie łowił jedyna ryba którą widziałem to:

Obrazek

Łowisko strasznie zaśmiecone dosłownie jeden wielki śmietnik ogólnie nie polecam są ciekawsze miejsca w okolicy.

drugi taki sam amur pływał przy wysokim brzegu, w połowie maja okonie ładnie brały na BT zrobiło się chłodniej i gdzieś uciekły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.