Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

doradźcie mi jakie wędzisko


tomluk84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku tygodni zbieram sie do kupna wędziska i im więcej przeglądam forum (nie tylko to ale i parę innych) tym bardziej nie mogę sie zdecydować jakiej firmy, długości, ciężar rzutu,z jakich materiałów itd. Wiec proszę was drodzy znawcy tej dziedziny o pomoc wiem że już nie raz padały podobne pytania ale naprawdę już mam wodę z mózgu

Łowić będę tradycyjnie na spławik na rzekach wolno płynących i niewielkich jeziorach, raczej nie spodziewam sie wielkich okazów. Wędkę wolał bym teleskopową (wielkość transportowa jest mniejsza) ale jeśli będą dobre argumenty to kto wie :) teraz pytanie czy 3.60m może być jak tak to jaki ciężar rzutowy (przedział) no i jakie byście polecili firmy, modele z dolnej półki powiedzmy ok60zł (mile widziane linki) wole wydać więcej na kołowrotek i przełożyć go jak będę miał już lepsze wędzisko.

Jeśli coś jest niejasne to proszę pytać może nie wszystko napisałem

z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

i jeszcze pytanie z innej bajki:) czy żyłka 0.20 i do tego przypon0.18 to dobre zestawienie na lekki zestaw spławikowy np 4-5gr jakie wy robicie zestawy spławikowe? (haczyk, przypon, żyłka, spławik) głupie ale jestem ciekawy na co wam sie dobrze łowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jeśli admini nie usuną tego tematu no to dobra,coś doradzimy :wink:

Łowić będę tradycyjnie na spławik na rzekach wolno płynących i niewielkich jeziorach

jedno do drugiego niewiele ma wspólnego,no ale rozumiem że jesteś początkujący i nie masz specjalnych funduszy :wink:

Tu masz moim zdaniem za tą cenę względne kije :wink:

http://www.allegro.pl/item356439176_carbomaxx_konger_420_25gr_tele_float_promocja.html

powinno wystarczyć :cool:

lub coś mocniejszego jak nie jesteś pewien swoich umiejętności :wink:

http://www.allegro.pl/item352541861_wedka_shimano_tc_bx_14_360_3_60_m_30_60g_100per.html

na poczatek do nauki powinny wystarczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.