Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

gdzie na jeziora??


mwbyko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów. Jestem tu nowy , nie udało mi sie jeszcze wszystkiego przejrzeć, a potrzebuję małej pomocy. W lipcu planuje jakiś mały tygodniowy urlopik. Ze względu że głównie czeszę Wisłę, pomyślałem że było by miło wyskoczyć nad jakieś jezioro. Mazury raczej sobie odpuszczam z powodu ogólnie wiadomego (dzierżawcy opiekujący się tymi wodami robią "dobrą " robotę). Myślałem o Borach Tucholskich, poj. Łęczyńsko-Włodawskim, albo o zbiornikach typu Solina, Czorsztyn czy temu podobne. Koledzy zaproponujcie coś proszę bo nie bardzo mam ochotę przepierdzieć całego wyjazdu na jakimś bezrybiu. Pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam chciałem się zoriętować co polecacie ( jakie miejsca) na wyjazd kilkudniowy. Wyjazd na 4-5 dni oczekuje bliskiego dostepu do wody ciszy spokoju czystej wody. Jesli ktoś zna jakies fajne miejscówy poza śląskiem to prosze o propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.