Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Szkiery Szwecja


munios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Potrzebuje informacji na temat szkierów św.Anny,wybieram się tam 23maja,interesują mnie wszystkie informacje;miejscówy,przynęty itp... Sam służe radą jeśli chodzi o Syrsan byłem tam ubiegłego roku w październiku!!!Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Wybieram się z dwie osoby na wiosnę na szkiery. Z własną łodzią (echosonda,GPS,VHF itp.) z zamiarem nocowania "na dziko" w namiocie. W końcu to Szwecja... Mam prośbę o wszelkie informacje:

1. gdzie jechać? Waham się pomiędzy Syrsan, Vastervik, Gryt czy św.Anna???

2. czy pomysł nocowania w namiocie ma sens? Czy lepiej domek?

3. może ktoś był i ma namiary GPS na jakieś fajne górki,baty i spady...mam zamiar łapać "mertówy".

4. jakie przynęty (ja nastawiam się na jasne gumy i na glidery)?

Dzięki wielkie za wszelkie info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. czy pomysł nocowania w namiocie ma sens? Czy lepiej domek?
moim zdaniem nie ma sensu. Po pierwsze może być jeszcze zimno (w maju szczególnie) po drugie wynajęcie wygodnego domku to nie jest wielki koszt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po etapie "karpiowym" nie mam problemu z biwakowaniem, z temperatura itp. Łóżko i puchowy śpiwór załatwia wszystko...i można postawić gruntówkę na węgorza..których podobno w szkierach nie brakuje. (te ryby łapią zawodowi rybacy oprócz łososi)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.