Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muzyka Wędkarska


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Panie i Panowie ... ciekawi mnei jakiej muzyki słuchacie ? Czy jest to pop a moze rock ?

Ja osobiscie uwielbiam heavy metal , rock progresywny , i rock

moje ulubione kapele to Iron Maiden , Black Sabbath, Dream Theater,Judas Priest, Tool

natomista z polskich zespołów preferuje: SBB, Kazik, Kult :)

aa i jeszcze jedno pytanie, lubicie chodzic na koncerty ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

byłem chyba na 20 ale kilka lat temu saxon acdc mercyfulfate ozzy ozborn metallica czy też dżem tsa [te kture słuchałem] oj niewiem czy TOMIK nie wywali tego do inne hobby choć prawde powiedziawszy słuchanie muzyki to raczej coś innego. ciekawostką jest że umnie dużo metali chodzi na rybki. jakoś to się wiąże ze sobą. miłe wspomnienia.był to okres gdy nadciągał czarny metal rodem ze szczecina i rozłam wśrud tej subkultury jarocin brodnica tam wtedy się bawiliśmy. cały wschód się łączył jechało nas czasami ponad setka do warszawy czy też do spodka. teraz troche złagodniałem i słucham nalepy choć czasami z moimi chłopakami zachacze o rap pop rock :wink:pierwsze plyty jakie staneły na mojej drodze to brekaut sbb a do dziś pamiętam modlitwe.pierwszy koncert rockowy to lombard a pierwszy heawy metalowy[raczej rokendrolowy] toUFO w spodku razem z tsa[heavy metal word]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMIK nie wywali tego do inne hobby

Mamy na forum w temat " Fotografia Wędkarska", więc zmienię temat "Muzyka" na "Muzyka Wędkarska" i zobaczyby jak się rozwinie 8) Najwyżej później pospinam jakoś te tematy związane z naszymi pozostałymi zainteresowaniami.

Przy okazji, osobiście preferuje głównie Rock. Wychowałem sie na Guns N' Roses, Nirvanie i podobnych klimatach. Bardzo lubię IRA, Bartosiewicz, Chylińską... niemniej mam tak bardzo szeroki zakres odbierania tej energii, że i Niemena i Niebiesko - Czarnych oraz podobnych klimatów też lubie posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem od Armi, Dezertera, Kolaborantów, Kultu później przyszedł czas na zagraniczne, podobnie jak Tomik Nirvana a do tego Perl Jam, REM i .............. jezu nazw pozapominałem :shock: ..... aaaaaaaa napewno jeszcze podrygi - Prodigy.....już wiem co to za nazwa Reage Against The Machine :mrgreen: czasami Sepultura, ale też Bastie Boys i ogólnie ostrzejsze brzmienia. A teraz słucham wszystkiego, tylko nieraz radio wyłączam jak mnie jakiś kawalek, np. Kukiz i Borysewicz :twisted: , wkurza.

A wymnieniona tu już kapela Tool niedość że fajnie gra to jeszcze ma zajefajne teledyski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.