Skocz do zawartości
tokarex pontony

rzeka Biała Lądecka


patbaj

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatni weekend przebywałem miejscowości Lądek Zdrój, płynie tam urocza rzeczka Biała Lądecka, spacerując wzdłuż jej brzegów przez miasto spotkałem kilka miejscówek, w których pływaly stadkami pstrągi (kilka do kilkunastu sztuk w jednym miejscu) o wymiarach ok 25-45 cm!!!

Łowił ktoś na tej wodzie, proszę i info o tej rzeczce, czy można tam spinningować czy tylko sztuczna mucha, jak się przedstawia łowienie w mieście, czy może lepiej udać się gdzieś poza miasto???

na załączonej fotce widać rybki, które zebrały się w skupisku, bo turysta dokarmiał je chlebem... jadły tak niesamowicie, wrzucę filmik jak będę mieć już aparat

post-3317-14544971596666_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam patbaj, jak masz zamiar tam łowić to zorientuj się dokładnie to co wiem odcinek miejski jest zamknięty dla wędkarzy . Na Białej Lądeckiej jest kilka takich odcinków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend przebywałem miejscowości Lądek Zdrój, płynie tam urocza rzeczka Biała Lądecka, spacerując wzdłuż jej brzegów przez miasto spotkałem kilka miejscówek, w których pływaly stadkami pstrągi (kilka do kilkunastu sztuk w jednym miejscu) o wymiarach ok 25-45 cm!!!

No piękny widok musiał być, juz raz miałam takie stadko przed oczami, ale akurat w miejscu gdzie wędkowanie jest zabronione.

Witam patbaj, jak masz zamiar tam łowić to zorientuj się dokładnie to co wiem odcinek miejski jest zamknięty dla wędkarzy . Na Białej Lądeckiej jest kilka takich odcinków .

Dokładnie tak jest. Patryk spójrz sobie w Informator wód krainy pstrąga i lipienia na lata 2006-2008 jest tam plik tekstowy, w którym są podane odcinki Białej, na których jest wędkowanie zabronione, czy czasowo zabronione, jak również wykaz dozwolonych przynęt i innych ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, znam bo mam teścia w Stroniu i łowiłem już kiedyś na Białej Lądeckiej :mrgreen::mrgreen:

No co do tego nie mam wątpliwości :wink:

Szczegółowe info podałam dla padbaja, żeby mógł się właśnie zorientować gdzie i na co można łowić na Białej Lądeckiej :wink:

Też się kiedyś wybiorę, o ile kolega patbaj podzieli się relacją z efektownego połowu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zamiar tam łowić to zorientuj się dokładnie to co wiem odcinek miejski jest zamknięty dla wędkarzy
Patryk spójrz sobie w Informator wód krainy pstrąga i lipienia na lata 2006-2008 jest tam plik tekstowy, w którym są podane odcinki Białej, na których jest wędkowanie zabronione, czy czasowo zabronione, jak również wykaz dozwolonych przynęt i innych ograniczeń.
Szczegółowe info podałam dla padbaja
Też się kiedyś wybiorę, o ile kolega patbaj podzieli się relacją z efektownego połowu

WIELKIE WAM DZIĘKI ZA POMOC!!!

zorientuje się w temacie i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości połowię.

oczywiście relacje zdam na bierząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.