Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wszystko o jeziorze Gim ryby miejscówki zanęty


kucek20

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 months later...
przynęty na klenia   Dragon

często pływam po gimie za rybą gdyż mam tam domek ale bardzo rzadko coś złowię może to zły wybór miejsc które wybieram. łowie na spinning na praktycznie wszystkie przynęty gómy obrotówki wachadłówki woblery i nic. najczęściej łowie na takim wypłyceniu w południowej części jeziora wiem ze to dobre miejsce gdyż zawsze stoi tam z 5 łódek. jakie miejsca wybierać i na co łowić . pozdrawiam Spinner257

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam.

byłem nad tym jeziorem 2 lata temu (lipiec 2007). pojechalem w ciemno(brak rozpoznania jeżeli chodzi o dobre miejscówki),łódkę pozyczyłem z oś. "społem" 30/doba . ale jak sie póżniej okazało było warto... łowiłem głownie na spinning - najwięcej brań na woblera rapala XR8 s - okaz wyjazdu i sezonu - 83 cm szczupak :))(oczywiście wrócił do wody) ponad to trafiło sie sporo okoni (20 cm to standard). szwagier lowił na paprochy z trokiem - tez się sprawdziły . z uwagi an strefe ciszy i brak silnika elek. na wiosełkach nie było łatwo - łowiliśmy tylko na zach. części zbiornika (zatoki, zakola). sredn. głebokość jest tu ok 2-3m. bliżej brzegu pólnocnego w tej czesci jeziora jest rów - ponad 6m ( tu polecił bym polowanie na sandacza - podobno jest,ale.... nie widziałem i nie złowiłem :))) )

jeżeli chodzi o spławik - dobre miejscówki na zach. końcu jezoera( jest tu ok.4m) dobre podejscie z brzegu) . ryby - płocie , liny , leszcze i.... chyba karp ( żyłka 0,19 stroft GTM po zacieciu tylko strzeliła....a sumy kukurydzy chyba nie lubią ha ha ha ).

woda jak w wannie, kryształowa. opłaty w Szwaderkach trzeba zrobić bo kontrole są dosyc częste.(przez 10 dni 4 x mnie sprawdzali - ale to znak że ryba jest - jak by nie było to by nikt nikogo nie kontrolował )

za nie cały tydzień już tam będę...nie moge się doczekać :))) tym razem z pontonu który kupiłem w maju. na Zegrzu go przetestowałem,jest ok.

macie pytania to smiało, piszcie....

pozdr i mam nadzieje że troche pomogłem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolenia do nabycia w miejscowości SZWADERKI (napewno znajdziesz jest przy samej drodze,nie sposób ominąć )- kwatera główna gospodarstwa rybackiego. tam dostaniesz (gratis :)) )mapkę z jeziorami którymi zarzadza to gospodarstwo + regulamin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

tez bylem w tym roku jeden miech efekt szczupaczki 15-40 cm i jeden 50 cm. Duzo okoni 10-20 cm i kilka powyzej 20 jeden nawet 28 ale i tak kiepsciutko. W tamtym roku bylo duzooooo lepiej. Na spławik tylko Płoc i od czasu do czasu leszczyk. SWADERKI zasrane przeciagneły wsszystkie jeziora sieciami i takie sa efekty... tylko liny to mogły przetrwac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.