Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łódka do wywozu zanęty i zestawu.


tomtom4

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 335
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie pokręciłeś ?3lbs

tak wiem że 3lbs nie są stworzone do ostrego machania, ale kij ten jest nie do złamania :lol: i z 120 gramowymi ciężarkami miata się jak ta lala :lol: , przy 3,5lbs Jaxona głęboko bym się nad takim miataniem zastanowił :lol: to jest tak jak z autami Hondą i Poldkiem obydwoma da się jeżdżić, ale... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proste to nie jest

Rosyjskie promy kosmiczne sa prostsze w obsłudze :mrgreen:

Ale powiem Ci andi64, , że chylę czoła za sam fakt skonstruowania takiego wynalazku. Tym bardziej, że zbudowałeś to dość dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 3,5lbs Jaxona głęboko bym się nad takim miataniem zastanowił
To wyobraż sobie :smile: że ja właśnie miotam owe 0,5 litra zanęty kijkiem Jaxona tyle tylko że to kijek morski co prawda ok 4lbs ale te 4,5m długości kijka daje świetne wyniki w odległości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ja właśnie miotam owe 0,5 litra zanęty kijkiem Jaxona

i kto to mówi :wink:

co prawda ok 4lbs ale te 4,5m długości kijka daje świetne wyniki w odległości.

pisałem że można osiągnąć dobre wyniki w odległości przy dobrym kiju, lecz nic nie pisałem jakie cechy ten kij powinien mieć, Tomek pytał jaki? więc dałem odpowiedż, szkoda tylko że to odp. z mojej strony była taka sucha, powinienem dodać z czym to się je :oops:

wg. mnie do spoda to min. 3,30, a cw. min 200g, ale te twoje 4 lbs. no cóż, hmmm... masz tego kija i niech ci służy, mam co mam i nie żałuję, używam tego kijka do spoda ponieważ w moim asortymęcie nie mam mocniejszego kija, a nie kupowałem go kiedyś pod kątem spoda, miałem go to i zaakceptowałem i w zupełności mi starcza, jednak dla przyszłych nabywców kija pod tym kątem to namawiam aby te miały min. akcję sztyla od miotły :wink:

macham rakietą plus np. kuku i póki co to nie narzekam,

dodam tylko że 3 pounds = 1.36077711 kilograM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że w funtach na kijach podaje się ugięcie a nie cw....
Tomaszek, wiadomo że nie będziesz machał prawie 1,5kg. ciężarem,

miałem na myśli parabolę ugięcia tego kija przy tej masie, ale jak widać jeszcze więcej osób się znajdzie aby mi swoje wytyczne przedstawić :mrgreen:

mam jaki mam, i mi starcza, :mrgreen: niestety nie stać mnie na to aby patrzeć

(czyt. kupować) pod kątem ten kij na to, a ten na to, co się nazbierało to się w miarę możliwości używa, może jak dosięgnie mnie jakiś zastrzyk finansowy to sprawię sobie takiego spoda że nawet maniek mi pozazdrości :mrgreen::wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawię sobie takiego spoda że nawet maniek mi pozazdrości
Andi szczerze to nie jestem fanem 'spodów' to moim zdaniem zbytnia fanaberia, niemniej jakiś cięzki karabin na straty [sumy,rakieta] mus mieć,kupiłem bo cena przystępna i żalu nie ma jak się połamie ,a że kijek daje rade i tu i tu to moja gęba wygląda tak. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
moż˝e jak dosię˝gnie mnie jakiś˝ zastrzyk finansowy

Andi ty bidulo już˝ w tej chuś˝cinie tak mizernie wyglą˝dasz to bę˝dziesz miał˝ sił˝ę˝ majtać˝ takie ciż˝ary. :grin:

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi ty bidulo już˝ w tej chuś˝cinie tak mizernie wyglą˝dasz to bę˝dziesz miał˝ sił˝ę˝ majtać˝ takie ciż˝ary

he, he takie podejście mi się podoba, oby więcej takich na tym forum, :mrgreen:

John, nie martw się o mnie oszkrabin nie jadam :mrgreen:

wiec sobie daleko patykiem pomacham :mrgreen::grin:

ps. JOHN sprawdż pisownię, bo u mnie wszystko gra :mrgreen:

od łódki do kija, a na chustce skończone :lol:

ps. admin proszę usunąć wszystkie posty nie związane z tematem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Cześć mam takie pytanie

mój chłopak jest miłośnikiem modelarstwa robi przeróżne rzeczy (samoloty, śmigłowce, statki) głównie hobbistycznie, ale jest w tym bardzo dobry... podsunęłam mu pomysł zrobienia łódki zanętowej i ku mojemu zdziwieniu zrobił taką

http://www.modelewedkarskie.eu/index.php?m...=view&id=15 tyle ze rozmiarów tej największej.. i nie metalowa a drewnianą, lecz tak pokrytą bejca ze w życiu bym nie powiedziała że to drewno... użył najlepszych części... aparatura o niebo lepsza niż na stronie... ładowność 8 kg zasięg 500m namawiam go żeby zajął się sprzedażą takich łódek tylko powiedzcie mi czy ma to sens?? czy taki produkt się sprzeda??

a dodam że cena największej łódki nie będzie przekraczać 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu dam fotki :)

mamy na razie tylko ten jeden model testowy ( pewnie w prezencie dostanie go mój tata)

ale jeśli to naprawdę miało by popyt mój Michał jest w stanie robić takie na zamówienie

z tego co mi mówił bardziej opłaca się robić większe łodzie ponieważ najdroższa jest aparatura i cała elektronika cena na pewno nie będzie wyższa niż 1000zł chyba że będzie jakieś super specjalne zamówienie

ciężko będzie z kapitałem startowym więc jeśli ma cokolwiek zaczynać dobrze jest sprawdzić czy będzie na to popyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje cena by była bezkonkuręcyjna ,a znając środowisko karpiowe zamówień by nie brakło ,ale nie wiem jak z jakością ,fajnie by było jakby "twój" michał opisał co nieco i poparł to fotkami kto wie może i ja bym się skusił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś znalazłam na allegro:

http://www.allegro.pl/item227580590_lodka_sterowana_do_wywozenia_zanet_i_przynet.html

koszt 1750zł

Zasięg: do 250 metrów

Pojemnik na zanęte/przynęte: 1,7 kg(1.2L)

no chyba faktycznie będziemy niezłą konkurencją

nasza łódź tak nowocześnie może nie wygląda ale właściwości i cena bez porównania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.