Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pokażcie się


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogdan39

Nadchodzą wakacje ludy się przemieszczaja ,krążą po całym kraju.

Mam taki apel kupujcie barwy haczyka ,koszulki ,czapeczki. fajnie by było , spotkac znajome

holewka jak to nazwac znajome znajome o własnie emblematy.

Choc własciwie to nie dokońca trafiłem.

Tomik proponował swojego czasu naklejki na samochód .

Cena niewielka .

A tąk swoja droga koszulka która dostałem w zeszłym roku dobrze sie trzyma i czesto w niej chodzę na ryby.

Dorzućcie tez dyche wiecej do ceny żeby ten portalik sie utrzymał szkoda go stracic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Tomik proponował swojego czasu naklejki na samochód
Ja proponowałem naklejki na samochód w 2006 roku. tomik postanowił wtedy szukać ich w Internecie (?)
napiszcie tutaj kto dokonał zakupu barw haczykowych
Ja dostałem gratis. Napis z koszulki sprał się po trzech razach. Czapeczka trzyma się OK, choć z czapką dla wędkarza ma niewiele wspólnego. Ot czapka z daszkiem. Ciekawe czy w aktualnej edycji coś się polepszyło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne na pewno byłby nakleki na samochód, lub ramki pod tablicę rejestracyjną!!!

czapeczki też ok.

Pytanie do admina:

jakie akcesoria haczykowe są dostępne na tą chwilę???

Pomysł zakupu ackesoriów z dopłatą na rozwój jest świetny.

trzeba by ruszyc temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinus napisał/a:

po lewej stronie na górze jest link do tematu o koszulkach

po prawej... :evil::grin:

:oops: bo mi się ten tego... no tak to jest jak się jednym okiem mecz ogląda

Ja dostałem gratis. Napis z koszulki sprał się po trzech razach. Czapeczka trzyma się OK, choć z czapką dla wędkarza ma niewiele wspólnego.

witam w temacie pierwszego malkontenta haczyk.pl :twisted:

z poprzedniej edycji miało koszuki ileś osób nikt nie narzekał (poza tobą).....

może pochwal się w czym ty to prałeś :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinus napisał/a:

z poprzedniej edycji miało koszuki ileś osób nikt nie narzekał (poza tobą).....

Może przywykli do tandety

i nie chce im się nawet o tym pisać.

Ja dostałem gratis. Napis z koszulki sprał się po trzech razach.

Obecna edycja koszulek została zrobiona przez tą samą firmę co poprzednio, tą samą techniką i na koszulkach tego samego producenta co poprzednio... głównie dlatego, że osoby, które je noszą są zadowolone z ich stanu i jakości a i moja osobista po dwóch latach użytkowania ma się bardzo dobrze (prana dziesiątki razy)

Niemniej jeżeli jeszcze ktoś, kto ma koszulkę z poprzedniej czy z tej edycji napisze, że po trzech praniach napis wytarł się jak u Tomaszka a sama koszulka wygląda jak szmata, to następnym razem będę się zastanawiał nad zamówieniem innych koszulek lub zmianą techniki nadruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałem naklejki na samochód w 2006 roku. tomik postanowił wtedy szukać ich w Internecie
ajne na pewno byłby nakleki na samochód, lub ramki pod tablicę rejestracyjną!!!

czapeczki też ok.

Pytanie do admina:

jakie akcesoria haczykowe są dostępne na tą chwilę???

Pomysł zakupu ackesoriów z dopłatą na rozwój jest świetny.

trzeba by ruszyc temat

Co by to nie było, czy naklejka, czy kubek, czy długopis czy w końcu koszulka, każdy będzie chciał co innego albo widział taki gadżet inaczej (inny wzór, wielkość, kolor...) a więc na dyskusji się kończy. Podejrzewam, że nawet jeżeli udało by się ustalić wspólnie w końcu szczegóły i rodzaj gadżetu to pozostaje jeszcze długa droga aby go dostać...

...A więc czas na listę chętnych, następnie czas na wpłaty, czas na zamówienie, czas na jego realizację, czas na rozsyłanie do użytkowników...

Jest prostsza i szybsza droga, czyli indywidualna.

1. Wybiera się gadżet, który się akurat podoba i który chciałoby się mieć z logo haczyk.pl

2. Pisze się do mnie z informację o tym.

3. Wyrażam zgodę na wykorzystanie logo (mam nawet i udostępniam odpowiedni plik graficzny)

4. Zamawia się i ma się taki gadżet jaki się chce.

5. Można się pochwalić innym, może ktoś podobny zamówi tylko w innym rozmiarze i kolorze.

Można też zamówić więcej dla innych (była już taka własna inicjatywa ze strony P, który zorganizował długopisy) . Sam również w związku z tym, że potrzebowałem nowych koszulek do konkursów, zamówiłem ich więcej jakby ktoś przy okazji chciał sobie taką sprawić.

Tak, więc póki co dostępne są koszulki. Jeżeli będzie następny gadżet to z mojej strony zostaniecie o nim powiadomieni, że już jest, konkretnie taki i taki oraz jak go można zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja osobista po dwóch latach użytkowania ma się bardzo dobrze (prana dziesiątki razy)

Moja również trzyma się dobrze. Oczywiście w ciągu dwóch lat użytkowania 3-4 razy w tygodniu, po setkach godzin nad wodą i wielu praniach napis wygląda podobnie jak u Tomaszka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis z koszulki sprał się po trzech razach

Może Tomaszek używa porządnych (nie polskich) proszków :mrgreen: ,

witam w temacie pierwszego malkontenta haczyk.pl :twisted:

Zastanówmy się też przez chwilę, czy przedwczesne zżeranie tej koszulki nie jest spowodowane; morskim wilgotnym zasolonym powietrzem.

z poprzedniej edycji miało koszuki ileś osób nikt nie narzekał (poza tobą).....
Wiem że to nie miejsce i czas ...ale chciałbym żartem przerwać nadchodzącą "krucjatę" :evil:

Sąd pyta męża - dlaczego chce się pan rozwieść z małżonką ?

...Bo nie odpowiada mi pod względem seksualnym

Nagle słychać głoś z sali ; Jak to !! ...wszystkim odpowiada! ,a tobie nie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinus napisał/a:

witam w temacie pierwszego malkontenta haczyk.pl :twisted:

Zastanówmy się też przez chwilę, czy przedwczesne zżeranie tej koszulki nie jest spowodowane; morskim wilgotnym zasolonym powietrzem.

Wysłałem w ostatnich dniach kilka koszulek do Irlandii, ze zdjęć Tomka104 wynika, że zakłada je na swoje "morskie wyprawy" więc wkrótce zapytam, czy po trzech praniach i przy morskim wilgotnym zasolonym powietrzu będzie podobnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę rozwiązanie problemu powiem tak po prostu za często bywasz na rybach i to szkodzi koszulce i tez ryba musisz sobie mazucie ograniczenia a co do gadżetów czy ktoś rozpatrywał takie kapelusze wędkarskie z logiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Wysłałem w ostatnich dniach kilka koszulek do Irlandii, ze zdjęć Tomka104 wynika, że zakłada je na swoje "morskie wyprawy" więc wkrótce zapytam, czy po trzech praniach i przy morskim wilgotnym zasolonym powietrzu będzie podobnie :wink:

Ja swoich nie piorę- jeszcze śmierdzą rekinem, więc nie chcę sprać wspomnień :wink:

A tak serio, to na razie są spoko. Jedna prana 3 razy, druga 2.

Napis jeszcze się trzyma, chociaż trochę tracą kolor. Ale czegóż tu oczekiwać- to były T-shirty za 20 zeta... jak bym dał stówę, to bym się złościł, a tak jest ok. Na balety i tak w nich nie chodzę, a rybom chyba się podobają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Moze firma zrobiła to teraz gorzej moja jest ok to samo czapka czapeczka jak czapeczka .

Wychodzi ze ludzie zyjacy w polsce sa tandeciarzami bo nikomu sie niezepsuło tylko Tomaszkowi.

No cóz w szczególnych okolicznosciach mozna odbierac rzeczywistosc inaczej. :smile::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.