Skocz do zawartości
tokarex pontony

Salmo Thrill


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie jak zobaczyłem ten temat to aż sie zarejestrowac musiałem :) Czemu tak negatywnie sie o nim wypowiadacie ? Ja sam na niego lapie i bolenie biją czasami tylko w niego . Znam pare osób ktore z powodzeniem łapia na niego brzany a czasem sie nawet sum trafi . Trzeba tylko odpowiednio go prowadzic i trafic idealnie w momecie ataku ryby :) To jest trudne ale wykonalne :) Mi sie tam thrill podoba i napewno zawsze bedzie w moim pudelku :) musze jeszcze tylko wyprobowac wersje 9 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort lowienia tez nie jest wcale taki zly . Fakt czasem sie zaplacze ale to nie tylko ten wobler to robi . Moim zdaniem warto go polecic :) jezeli szukasz czegos innego na bolene to proponuje CI blaszki kamaster kongera :) sa swietne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz znalazłem swoje pewniki na bolenie, ogólnie jest to temat o thrillu więc pisz tylko i wyłącznie o nim. Właśnie tak jak napisałeś chodzi między innymi o to plątanie się w Thrillu ale również i opór który stawia w silnum nurcie, dla mnie jest również za lekki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opór faktycznie stawia duży, co niestety skutkuje mniejszą siłą zacięcia. Ale po co mamy zacinać, skoro bolek uderza z takim impetem że sam się nadziewa na kotwice :wink: ? Zastanawia mnie zastosowanie thrilla do połowu Makreli z brzegu, jakby nie patrzeć to przypomina trochę śledzika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja przed chwilą wygrałem aukcję której przedmiotem były 2 woblery. Osoba wystawiająca je nie opisała zbyt szczegółowo przedmiotów aukcji, ale zauważyłem że jednym z tych woblerków jest właśnie ten salmiak, drugi wygląda mi na gębala albo siudaka. Szczerze troszkę wystraszyłem się po tych waszych wpisach ale mam nadzieję, że łowienie na niego przyniesie mi efekty. W sumie za pakiet salmo thrill + wobler gębala + 3 jakieś gumki dałem 16 zł, ale wolałbym żeby nie były to tylko ozdoby w moim pudełku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że jest świetną przynęta na okonie i sandacze

To tym bardziej się ciesze, od początku uważałem ten wobler za dobra przynętę - choć nie np na płytki blat na jeziorze, gdzie grzązłby w roślinach, stąd zdanie że nie jest uniwersalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamierzasz łowić bolenie, to Thrill Ci się przyda, jeżeli nie, to faktycznie może zalegać w pudełku, to nie jest uniwersalna przynęta. Ogólnie jednak 16 zl za dwa takie woblery i kilka gumek to dobra cena

Właśnie na boleniach chciałbym go wypróbować, od dawna chciałem zapolować na rapy ale nie bardzo wiedziałem jak się do tego zabrać. Sprawdzę tego thrilla. Mam nadzieję, że po paru wyprawach uda się coś na niego wyłowić, a jak nie to sprzedam, albo zamienię się z kimś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie rotacja, ale różnorodność :) zwykle zakupy robię z kolegami, czasem złowię jakąś okazję na allegro, a na dodatek w tą zimę planuje postrugać troszkę wobków- szlifowanie mam już opanowane, precyzja modelarska też jest nabyta w związku z poprzednim hobby więc pozostaje mi jedynie testować to wszystko :D Mimo to nie ma tego aż tak wiele, raczej nie jestem zaawansowanym spiningistą, a uczyć mogę się jedynie na błędach własnych i kolegów bo spinning tu gdzie mieszkam jest raczej wypierany przez żywcówkę- a dla mnie to raczej mało kreatywna i dość bierna metoda połowu. A koledzy swoją drogą też nie są wyjadaczami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość asasyn78

a czy na THRILLA wieszały wam się tez inne ryby?przez przypadek lub może celowo łowiąc thrillem inne gatunki??

pytam gdyż ostatnio widziałem w jakimś programie w Tv jak gostek łapał na thrilla bolki(skutecznie) ale wieszały mu się też okonie,szczupak a nawet sum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, Salmo Thrill to jakieś nieporozumienie, ile ja się nabiczowałem wody tym szajsem. Kilka razy nad wodą i efekt zerowy, jak tylko zmieniałem przynętę na inną np cykadę od razu woda ożywała, nie wiem kto wymyślił że to killer na bolenie. Ryby po prostu na niego nie reagują , może coś z nim jest nie tak?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Salmo Thrill to jakieś nieporozumienie, ile ja się nabiczowałem wody tym szajsem. Kilka razy nad wodą i efekt zerowy, jak tylko zmieniałem przynętę na inną np cykadę od razu woda ożywała, nie wiem kto wymyślił że to killer na bolenie. Ryby po prostu na niego nie reagują , może coś z nim jest nie tak?????????????

Albo się po prostu nie potrafi łowić boleni. Trzeba wiedzieć gdzie i o jakiej porze się najlepiej je łowi. A nie myśleć, że jak ma się tą przynętę to parę rzutów i się go złowi.

Osobiście, złowiłem kilka boleni na thrilla 7 ale wielkością nie powalały (40-50cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak kolega xawi. Thril może i jest ładny, ale w "mojej" podkrakowskiej Wiśle efekty mizerniutkie. Nałowiłem się już sporo boleni, ale Thrila pomimo wielu prób żaden nie chciał spróbować. Ale tak już chyba jest że, na jednej wodzie dobre są Salmiaki, na innej Siudaki, na jeszcze innej Bonita itd. Ale bywają pewnie też łowiska na których i na kapsel od piwa da się bolka złowić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.