Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Shimano Catana 4000fa. Wada czy zaleta?


sajdol

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim chciałem się przywitać ponieważ jestem nowy na forum i jest to mój pierwszy post. Do wędkarstwa wróciłem po ponad 10 latach.

Mam do was pytanie. Czy wg. was kołowrotek catana jako nowy powinien stawiać delikatny opór podczas kręcenia korbką?

Kupiłem taką catanę na allegro i stwierdziłem,że kołowrotek stawia opór tzn. rozkręcając korbką i puszczając korbkę robi ledwie 360 stopni. miałem w dłoni inne nowe egzemplarze catany i wszystkie kręciły luźno. sprzedawca telefonicznie powiedział mi że jest on dobry i mam wielkie szczęście ponieważ jest świetnie spasowany.

Co o tym myślicie? bo sam już nie wiem. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

zauważyłem to samo u znajomego, który ma catane lecz w porównaniu do mojej chodzi jakby ktoś nalał betonu do środka. Jeśli nie chcesz odsyłać spowrotem to na Twoim miejscu bym ją odrazu przesmarował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.