Skocz do zawartości
tokarex pontony

PZW Czaplinek


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem że wybiorę się w okolice Czaplinka i widzę że coś jest nie tak, chyba że już nie potrafię czytać ze zrozumieniem.

GRUPA III - jeziora udostępnione do wędkowania w okresie 1.01. do 31.12. przez

całą dobę na zasadach regulaminu amatorskiego połowu ryb PZW.

Rodzaje obowiązujących opłat:

a/ z opłat zwolnieni są członkowie PZW z okręgu koszalińskiego posiadający aktualną opłatę na wody nizinne. Zwolnienie nie obejmuje wędkarzy z innych okręgów PZW (nawet posiadających umowę z okręgiem koszalińskim na wzajemne udostępnienie wód do wędkowania).

Tutaj link do całości :arrow:PZW Czaplinek

Na stronie szczecińskiego PZW jest napisane:

Należymy również do tzw. Strefy I gdzie w ramach porozumienia możemy łowić na wodach Okręgów : Koszalin, Słupsk, Piła, Zielona Góra,Jelenia Góra, Wałbrzych i Legnica.

Z Okręgami Wrocław, Łódź, Częstochowa i Katowice mamy podpisane dwustronne umowy.

Tutaj link do całości :arrow:PZW Szczecin

Ktoś rozumie o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Przecież to wszystko proste. Jak wzajemne porozumienia to wszystko co w Okręgu wzajemnym to Twoje a jak dwustronne to tylko te konkretne a wzajemne w to nie wchodzą. Czyli ja z katowickiego mogę łowić tylko w okregu Szczecin bo mamy dwustronne ale nie mogę łowić w okręgach z którymi ma porozumienie Szczecin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.