Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zapalmy świeczkę


Gość Dwie_sety

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość bogdan39

Nadszedł czas na refleksje . coraz więcej znajomych twarzy na zdjęciach na nagrobkach. dokąd tak pędzimy czy jest jakiś sens w tym wszystkim? wiele pytań się nasuwa odpowiedzieć musimy sobie sami. Muwi się że oczy są odzwierciedleniem duszy. w starzejącym się ciele tylko one pozostają takie same.Uśmiechnięte czasami przesnute mgłą bulu po stracie najbliższych uparcie patrzą z optymizmem w przyszłość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) dokąd tak pędzimy czy jest jakiś sens w tym wszystkim?

Własnie Boguś, bardzo mądre słowa.

Każdy z nasz ma do spełnienia na ziemi jakąs misje. Rodzimy sie z juz z góry wyznaczoną droga życia i co ma byc, to będzie. Nikt i nic tego nie zmieni!!!

Jedynie od nas samych zalezy, czy będziemy dla innych ludzi wilkami, czy ... przyjaciółmi.

Ludzie!!! Opanujcie sie!!!

Za czym tak gonicie!!!??? Za sławą???!!! Pieniędzmi???!!! To jest śmiechu warte ... gonisz ciągle za czymś, nie bacząc na osoby do koła, depczesz po nich, bo Cię nie intetresują, bo Twój cel jest ważniejszy od reszty!!! Przychodzi TEN moment, Twoja "świeczka" gaśnie ... na ulicy, w samochodzie, za biórkiem, w łóżku, w samotności albo wśród bliskich ... niespodziewanie.

Przychodzą refleksje ... po co to wszystko było? mogłem inaczej przeżyc życie, mogłem zająć sie rodziną, bliskimi, być z nimi w każdej wolnej chwili.

Nagle wszystko traci sens, zmieniaja sie priorytety, jesli patrzy sie z tej strony na życie.

Zadajcie sobie pytanie ... jesli wiedzielibyście, że jutro umżecie, co byście zrobili z tymi OSTATNIMI 24-oma godzinami? Smutne jest to, że przeważnie nie jest nam dane zaplanowanie spędzenia swych ostatnich chwil :( PAMIĘTAJMY O TYM!!!

Bądźmy więc gotowi w każdej chwili na swój "czas" i żyjmy tak, byśmy mogli odejść z niego z otwartą przyłbicą :|

LUDZIE!!! SZANUJCIE SIE NA WZAJEM!!!!

Ale mnie wzięło ... 8):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

niekażdy potrafi wypowiedzieć co pomyśli głowa. człowiek z natury jest dobry tylko życie co niektórych zmusza do zatracenia człowieczeństwa. powalony świat.wiele cywilizacji upadało ta też padnie.a przecież człowiek został stworzony na wzór i podobieństwo BOSKIE.Gdyby człowiek mugł poznać całą tajemnice życia oco w tym wszystkim chula. to jest doskonały temat żeby troche pofilozofować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest doskonały temat żeby troche pofilozofować

Boguś, nie "filozuj" :lol: mamy juz 3-go listopada. ... zartowałem ;)

11-ego mamy święto narodowe, bo moja żona ma urodziny i własnie dzieki niej nie idziemy do roboty :mrgreen:

I tym optymistycznym akcentem ... 8):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.