Skocz do zawartości
tokarex pontony

Problem z kijem


wallace

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Calkiem fajne wydaja sie te Kongerki. A opinie o nich jakie sa?

Już nie jednokrotnie było na forum że konger to firma której ceny wędzisk nijak mają się do jakości,oczywiście na +.Mówisz że chcesz połowić z opady więc ja polecam Aviatora do 30g super kijek o szczytowej akcji,mam go juz rok i jest naprawdę super a cena tak jak już pisałem śmieszna jak na takie profesjonalne wykonanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzilem sklepy wedkarskie w mojej miejscowosci i nasunely mi sie kolejne pytanka:

1. Sprzedawcy probowali mi wcisnac ten kijek::

http://spinn.pl/promocje/carb-o-star-x-spin-2-70-40

Co o nim sadzicie?

2. Orietnujecie sie jak ze sprzedaza przez ineternet? Oplaca sie? Gwarancja jest (slyszalem glosy ze tylko teoretyczna)?

Dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
2. Orietnujecie sie jak ze sprzedaza przez ineternet? Oplaca sie? Gwarancja jest

Tak opłaca się. Łatwo znaleźć okazję. Musisz poszukać w necie i wybrać najtańszą ofertę.

Gwarancja jest, wszystko jak w sklepie. Gdy się coś stanie z kijem - dzwonisz do sprzedawcy mówisz o problemie, pakujesz kija i wysyłasz pocztą na adres sprzedawcy. Gdy naprawią kija, to odsyłają go na Twój adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się naciągnąć na kij comorana. Robią niezłe akcesoria, ale moim zdaniem spinningi im się wyjątkowo nieudały. Ale to moje prywatne zdanie. Mam chlebak tej firmy...polecam...i obcinaczkę do żyłki...też fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Gdy się coś stanie z kijem - dzwonisz do sprzedawcy mówisz o problemie,
A jak już nie ma sprzedawcy to gdzie dzwonimy?

Nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło, a parę kijków już kupiłem.

A jak zlikwidują sklep to co robimy? :mrgreen: Na to samo wychodzi...

To wtedy pewnie dzwonimy prosto do serwisu danej firmy... :?::wink:

Tzn. nie kupowałem nigdy kijów od zwykłych Allegrowiczów. Wszyscy mieli swoje sklepy wędkarskie. A cena tego samego towaru w sklepie a na Allegro.... nie ma porównania. W necie raczej wszystko jest tańsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem, ale nie konkretnie ten model tylko 2.7m 7-25g. Ciężkie, absolutny brak dynamiki przy wyrzucie, okropne wykończenie... wg mnie porażka .Wolę Jaxona.

A jak nie ma sprzedawcy to gwarancje powinien realizować każdy punkt zajmujący się sprzedażą sprzętu danej marki, pod warunkiem że mamy paragon i podbitą kartę gwarancyjną, a jeśli nie, to importer danej marki na terenie kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Zamów sobie z netu bez strachu. Często tak kupuję i jest zawsze ok. Tylko z jakiegoś sklepu internetowego, a nie z allegro od użytkownika X. Co to sprzedaje i pralki i wędki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Takze kijek zakupilem juz i nawet przetestowalem na wakacjach.

Opis testu:

Dane techniczne:

kij: Konger Aviator Spin

Waga kija (wg mojej wagi) - 272 g

Dlugosc: 270cm

Ciezar wyrzutowy: 8-30g

Dlugosc transportowa: 140cm

Oceny:

Wyglad : 4.5/5 - Bardzo ladny kijek wizualnie, moze zmienilbym jedynie koncowke korkowa na inny kolor:)

Komfort lowienia 5/5 - Bardzo przyjemnie sie ja trzyma w rece, dobrze rzuca, czuc dobrze przynete....

Podsumowanie:

Wg mnie jest to kij przeznaczony do polowu szczupakow,okoni (troche na niego zlowilem juz) glownie srednimi gumami i blachami. Z paprochami jest juz gorzej, tak samo jak z metoda opadowa... NIe ma uniwersalnego kija, wiec jak na ta pore moja ocena dla Kongera wynosi

4,5/5

Pozdrawiam i dzieki za polecenie mi tego wedziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.