Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

firmowa zaneta i atraktor zapachowy?


kamionki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie dodawania atraktora zapachowego do firmych zanet.Konkretnie chodzi mi o zanete Trapera na wody stojace(karpiowate).Ma ona dosc silny zapach.Sluzy mi ona jako baza.Dodaje do niej dodatki odpowiednie na gatunek jaki zamierzam lapac takie jak ziarna i robaki.Chcialem sie dowiedziec czy moglbym sprobowac ja wzbogacic dodatkowo atraktorem np.wanilia,przyprawa do pirnika??

Dodatkowe pytanie dotyczy dodawanych ziaren do owej zanety.Czy kukurydza,pszenica i konopie(cale lub prazone i zmielone) nie beda sie "gryzly"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

znam pewna łowiska gdzie tylko pszenica jest skuteczną zanętą i przynętą na spore płocie i leszcze a białego robaka czy kukurydze gryzą sporadycznie wszystko musisz sprawdzić osobiście metodą prób i błedów albo porozmawiać ze stałymy bywalcami tego łowiska,a z atraktorami na czystej stojącej wodzie to ostrożnie zacznij od połowy zalecanej ilości przez producenta, ale im woda bardziej zanieczyszczona ,mniej przejrzysta tym atraktora można dać więcej wanilia jest na tyle uniwersalna ze sprawdza sie prawie wszędzie.dodaj jeden rodzaj ziarna plus robactwo.połamania kija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.