Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wybór taniego kołowrotka (okuma)


lukaszr89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otóż chce zakupic sobie kołowrotek i na ten cel wydac jak najmniej kasy tak do 50zł, wybralem sobie 3 kołowrotki:

Sting ray 40

Zorax 140-150

Silvara RD40

z tego co widze chyba tylko ten pierwszy ma drugą szpule na której mi zależy,

Kołowrotek bedzie mi slużył do gruntu a czasem do szczupakowego spiningu (stąd chce 2 szpule na jedna żyłka 0.22-25 na spina na druga 0.28-30 na grunt), ogólnie raczej dosc ciezkie metody, prosze o jakies porady co do wyboru.

Używam żyłki, przewaznie 0.25-0.30 czasem 0.22 do cienszych bede miał mniejszy kołowrotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

bedzie na wszystkie rybki, ale mysle ze tak do 3-5 kg to max, za te cene i tak nic lepszego sie nie kupi wiec, a jesli nawet czepnie sie cos wiekszego to moze 1 rybke wytrzyma, hehe. Łowił bede głownie na zalewach w mojej okolicy(koniecpol) oraz na rzece pilicy, czasem poraj. Ryby to głownie leszcze , płocie, karpie, czasem sandacz z zywca a spin to wiadomo szczupłe i sandałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok moge dac 70zł myslałem o jakims dragonie albo okumie (oba gwarancja 5 lat wiec mozna długo reklamowac) kołowrotek bardziej na spining, grunt bardzo rzadko, moze dragon viper 520-30? raczej z przednim hamulcem, ryby szczupaki i okonie czasem sandacz z gruntu ale rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.