Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

może ktos pomoże wybrać ciężki spinning :D


Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ;D

potrzebuje pomocy w wyborze spiningu do zadań specjalnych :D

otóż ma być to mocny spinning do łapania w trolu i klasycznego spinningu ciężkimi przynętami głównie gumy, woblery i wahadłówki

oto moje propozycje

Tiger Cross Maxx 270XH

Konger Aviator Catfish Spinn 2,70m/45-175g

Cormoran CARB-O-STAR X Spinning Strong 2,70m/40-80g

Abu Garcia Ruby Crest 20-60gr

będę wdzięczny za pomoc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wojciech, do trola proponuję coś krótszego max 2,4 m a najlepiej coś w okolicach 2 m. Trolowałem w Szwecji i na Zalewie ( :wink:) 3 m kijem i żadna to przyjemność.

Zobacz to

http://www.allegro.pl/item408676376_konger_tiger_cross_maxx_240xh_80.html

http://www.allegro.pl/item413202088_konger_tiger_cross_maxx_215_xh_80.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra no to będzie chyba jednak 2,40 do 80 ;d

ale teraz czy Konger czy Cormoran ( akurat ten jest już na stanie:D a będę od razu zamawiał ze szczupak.pl jeszcze dwa kołowrotki w tym jakiś 4000 do tej wędy ) ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciech, ponieważ słyszałem niepochlebne opinie o Cormoranach a z Kongerem Tiger Cross, miałem troszeczkę do czynienia to brałbym Kongera.

Ja też powoli rozglądam się za podobnym sprzętem, nie wiem jaką kasą Ty dysponujesz ale ja powoli dochodzę do wniosku, że przy takiej wadze przynęt i sposobie łowienia to egzamin mogą zdać tylko multiki lub kołowrotki stałoszpulowe z bardzo wysokiej półki (chociaż tego ostatniego nie jestem pewien :???: ). Dlatego rozważam kupno używanego zestawu castingowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Odświeżę trochę temat. Zastanawiam się właśnie pomiędzy Tiger Cross Maxx 215XH lub 240XH lub Cormoran CARB-O-STAR X Spinning Strong 210 lub 240 /40-80g.

Podobno ciężkie cross maxxy lubiły się łamać, ale to było w 2005. Wie ktoś jak jest teraz? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o ciężkim cormoranie.

Proszę o pomoc w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.