Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko w Sinołęce


jaxon

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem kawałek ładnej wody . Niestety nie mogę w internecie nic znaleźć na jej temat. Woda znajduje się( jadąc z kierunku od trasy na Terespol)po lewej stronie drogi nr697.

Prawdopodobnie jet to wyrobisko po żwirowe.Z mapy wynika ,że jest tam parę zbiorników.Jeden duży położony centralnie i parę po bokach.

Poszukuje kogoś , kto wie coś więcej na temat tej wody.

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Ka%B3uszyn&Submit=Szukaj&long=21.863648&lat=52.22016&type=3&scale=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Na początku gorąca prośba do moderatorów o przeniesienie tego tematu do działu łowiska komercyjne!

Przepraszam ,że pisze post pod postem ale znalazłem nieco informacji o tym łowisku . Uważam ,że mogą się komuś przydać.Do rzeczy.

Łowisko o które pytałem to łowisko komercyjne . Tu sprostowanie znajduje się ono w miejscowości Sinołęnka. Są to 2 dzikie stawy , z których większy liczy około 4ha a drugi około 2,5ha. Stawy zarybiane są karpiem, amurem , płocią , okoniem, linem karasiem i szczupakiem .W mniejszym stawie występują także sandacze.Stawy częściowo zarastają( grążele, łany moczarki, wąski pas sitowia).Brzegi stosunkowo wysokie .

OPŁATY:12PLN za dzień ,nie pobiera się opłaty za złowione ryby.

Jeżeli ktoś tam łowił bardzo miło widziana relacja z tego łowiska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.