Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła


Tomek1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Łowił ktoś z was na Wiśle w Basoni? Kiedys było u nas sporo wędkarzy szczególnie stały nad wodą samochody z blachami LU i LKR , teraz nie widać aż tak bardzo wędkarzy i zrobił sie spokój nad Wisłą aż za bardzo ścieżki po zarastały i zrobiły się bardziej dziewicze tereny :mrgreen:. W Basoni można pospiningowac na kałach czyli na zamkniętych oczkach przedzielonymi tamami ale także połapać na grunt czy spławik na spokojnej wodzie jak również można pójść na płynącą Wisłę (nurt) gdzie dużą rybę z pewnością łatwiej złapać. W okolicy Basoni znajduję się także rafa oraz można się przedostać na druga strone Wisły gdzie są głowki i przynajmniej były niezłe dołki dawno nie byłem ale dołków na pewno nie zamuliło :smile: Tak więc jest u nas gdzie połapać. Oprócz miejscowych to nie ma aż tak wielkiej presji na 2-3 kilometry 2-3 samochody góra. Zapraszam do Basoni. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
no już nie moge się doczekać połowienia na tej rafie myśle że jakiś bolas się zaczepi :mrgreen: no a na kanałkach poszukamy szczupaczków............ :razz:

No ba jakiś bolek sie zaczepi a są tam na pewno i to nie mało, a szczupaczki w kałach też są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
Tomek ja bywam w basoni.

Czekamy na opad wody,bo w chelmskim to juz calkiem nie ma gdzie polowic.

ja rowniez na to czekam teraz spada 40 cm dziennnie wiec mysle ze za 7-8 dni bedzie ok:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 10 months later...
Gość kilerpulawy

No i ja właśnie wróciłem ze spaceru. U nas jeszcze nie jest tak źle zobaczymy jutro ,bo w nocy podobno ma przejść fala.

d169e4a2847ffaaam.jpg

fc993d576c7b522bm.jpg

2994acc2d334ba01m.jpg

15cc253d3bf5b6e4m.jpg

7333190d7a1337d4m.jpg

512d900b8faf03b7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra w popowie, zeby ratować kazimierz i Puławy wysadzili tam wał prawa strona wsi pod wodą,eh pinujemy teraz u nas wału bo w 3 miejscach jest niebezpiecznie a i trzeba pilnowac żeby u nas nie wysadzili, a ja mam w d.pie kazimierz jak mają robić cos takiego kosztem inny ludzi. Ale tam pół warszawy jest w tym Kazimierzu i dlatego tam chronia a u nas wysadzają. Taka jest sprawiedliwość w tym poje***** kraju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A powiedzcie mi jak jest teraz u was :?: nigdy nie byłem nad Wisłą w celach wędkarskich a bardzo chciałbym spróbować tam pospiningować -

Napiszcie jakie są warunki - czy wodery są potrzebne by dostać się pod brzeg i połowić ??

Gdzie najlepiej auto zostawić ( jest jakiś podjazd bod samą wodę ) bo jestem z Lublina a chciałem właśnie tu gdzieś koło Basoni podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.