Skocz do zawartości
tokarex pontony

Robinson Diplomat CS Matrix Feeder 3.90 do 120g.


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z uzytkownikow forum, ma jakies doswiadczenia z tym kijem, czy ktos nim lowi czy nawet na sucho go dotykal? prosilbym o informacje o tym kiju, poniewaz mam okazje kupic go w bardzo korzystnej cenie, ale nie wiem czy warto bo nigdzie nie moge znalezc o nim zadnych opinii. Za wszelkie wypowiedzi z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam.

Kupiłem ostatnio Robinson Diplomat CS Matrix Feeder tylko 3.60 i do 80g. Jeszcze nim nie wędkowałem. Kij lekki,świetnie wykonany, sztywny ale naginając ręką pracuje idealnie. Oglądał go również kolega, który już parę ładnych lat wędkuje i ma doświadczenie z różnymi wędkami, machał nim trochę na sucho i bardzo mu się spodobał a ja nie mogę się doczekać kiedy zrobię z nim wypad na rybki. To tyle co mogę napisać o tym kiju.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie na zakup tego kija, bo cene mialem duzo nizsza i dzis go testowalem po raz pierwszy. jak narazie jestem b. zadowolony, kij jest bardzo lekki, sztywny i pieknie pracuje pod rybą. zobaczymy jak bedzie dalej, bo narazie zapowiada sie swietnie. wiecej napisze jak nim troche dluzej polowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.