Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Spinnigowanie na podwodnej wyspie !!!!!!!!!!


Kartman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam niewątpliwie ciekawe pytanie ostatnio z rodziną jeżdże nad pewne przejrzyście czyste jeziorko a co w tym najciekawsze? pływając rowerkiem wodnym (na jeziorze panuje strefa ciszy) zauważyłem mniejwięcej na środku jeziora podwodna wysepkę doś sporą. A więc w związku z tym mam pytanie czy to owe miejsce nadawało by sie do spinningowania (wyspa ma wielkość nieco wiecej niż pole do kosza) czysta woda, stojąc na niej ma się wody po kostki. Dookoła wyspy jest dużo glonów ale nie tak dużych aby mieć zaczepy przy każdym rzucie.Prosze o odpowiedz czy to miejsce nadaje sie do spinningowania :?: z góry dziękuje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Otóż to, jeśli jest drapieżnik, to znalazłeś kolego Kartman pewną miejscówkę..

Jeśli masz dostęp do jakiejś łajby, to najlepiej napływaj przed wypłycenie tak żeby dosięgnąć rzutem do krawędzi wyspy, lub krawędzi występującej wokół niej roślinności .. W ten sposób możesz obłowić to miejce, tak jak napisałem jeśli występuje w tej wodzie drapieżnik, na pewno na niego trafisz na tej miejscówce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam łodzi :neutral: poniewaz dojeżdżam samochodem nad te piękne jezioro na wyspe dopłynołem jak juz pisałem na rowerku wodnym. Miałem zamiar stać na krawędzi owej wyspy i zarzucac w stone głębszej wody (nie wiem czy to dobry sposóB) no ale łodzi nie mam a za rowerek trzeba zapłacić :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cos czego nie opisałem o tym jezioku mianowicie, oczywiscie woda czysta ale dno jest muliste w niektórych miejscach a co najgorsze ostatnio w tv słyszałem ze właśnie na podobnej wyspie utopił się ojciec z dwójką dzieci wpadli własnie w ten mół i zastanawiam się właśnie od napisania tego postu czy sobie pospinninguje w tym miejscu :?::?::?::???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.