Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Martwe linki


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ręczne :roll: wyszukiwanie martwych linków, może być pasjonujące w długie zimowe wieczory :wink:

Takie rzeczy zwykle robi się programowo pogadaj z tomikiem, (niech się porozgląda) bo być może jest jakaś opcja, bądź dodatkowa wtyczka/skrypt do typu forum, która "wącha" zawierające linki posty i generuje taki raport z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręczne :roll: wyszukiwanie martwych linków, może być pasjonujące w długie zimowe wieczory :wink:

nie zachęcam nikogo do szukania niedziałających linków, chyba, że ktoś jest nadpobudliwy (adhd czy cośkoło tego) i g oto uspokaja :mrgreen:

temat założyłem po to, że jeżeli ktoś trafi na taki link - po prostu czytając forum może dać cynk - spróbujemy cośz tym zrobić.

podobnie rzecz ma sięz tematami do scalenia - nie miałem zamiaru zachęcać nikogo do wyszukiwania dubli, tylko zgłaszania zauważonych w czasie "normalnego" kożystania z forum, ale jeżeli ktoś ma czas i chęci by specjanie poszukiwać takich "kwiatów" to dobrze dla forum i jego użytkowników.... będzie ładniej i czytelniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A czy nie dało by się coś zrobić (na przyszłość oczywiście) ze wstawianiem linków np z Allero które nie działają po ok. 2 tygodniach po zakończeniu aukcji???? Troszeczke denerwujące jest to jak przegląda się posty na forum a tam 5 linków z rzędu nie działa i nie wiadomo o jaki produkt dokładnie chodzi. Owszem od tego są wyszukiwarki ale czy to nie zasmieca nadmiernie forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie dało by się coś zrobić (na przyszłość oczywiście) ze wstawianiem linków np z Allero które nie działają po ok. 2 tygodniach po zakończeniu aukcji?

to pytanie do tomika, może on znajdzie jakieś narzędzia administratorskie do czyszczenia taki kwiatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu jakieś ograniczenia we wstawianiu takich linków?
Była już "wojna" :wink: o linki z allegro ,niestety większość głosów była za możliwością wstawiania . Ale faktycznie trzeba zrobić jakiś porządek w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hexman, Nie do końca bo i tak po pewnym czasie link nie będzie działał.

Co to za problem skopiować najwazniejsze rzeczy z opisu produktu i wkleić? ctrl+c, ctrl+v ot i cała filozofia. Można wkleić zdjęcie które nie będzie znikało i mamy piekny pościk na forum.

ZDJĘCIE + KRÓTKI OPIS i po sprawie

Nie chciałbym aby to były kolejne przepisy przez które ludzie "plują" się na forum. Chyba lepiej wyglądało by to jako rada dla nowych i starych (czasem można komuś przypomnieć).

Ps. Pisałem kiedyś do pewnej osoby co by można zrobić w stronę propagowania zasady "złów i wypuść" na forum. Ciekawe czy zapomniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie jak w tematach: polećcie mi wędkę do 200 zł są same linki, to kolejna osoba musi pytać następny raz o to samo ;) Wpisać obok i już ;)
O to mi w szczególności chodzi :wink:
o linki z allegro ,niestety większość głosów była za możliwością wstawiania .
Allegro jest BARDZO popularne więc nie ma co zakazywać wstawiania linków...hmmm może tak:

link(ograniczenie do minimum)+TEKSCIK (najważniejsze uwagi)+zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.