Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rakiety znętowe ???


Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem tu nowa i potrzebuję pomocy, chcę kupić chłopakowi na mikołaja rakietę zanętową...jest on bardzo dobrym i wymagającym ( chodzi o sprzęt) wędkarzem. Może ktoś z was poleci mi jakąś rakietę, wiem że coś wspominał o jej zakupie, jakiego rozmiaru mam mu ją wybrać, jakiej firmy...i ile takie coś kosztuje...a może ktoś poleci mi np. jakiś inny prezent...hmm może coś do spiningu....jakiś wobler........ :?::?::?::?::?::?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam

Proponuję nie kupować sprzętu wędkarskiego. Każdy powinien sam zdecydować, co potrzebne i jakie, a co nie. Byłem często "uszczęśliwiany' różnymi rzeczmi wedkarskimi, których później nigdy nie uzywałem.

Myślę, ze dobrym uczynkiem byłoby obdarowanie "jedynego" jakims elementem z uboiru wedkarskiego np. jakis dobry polar ... o ciepłych skarpetach nie wspomnę ;):lol::lol::lol:8)

Albo okulary polaryzacyjne, albo jakąs czapkę, albo rękawiczki z neoprenu albo .... itd :D

Oooo ... albo porządny nóż wędkarski, albo jakąś latarkę :shock: To mu sie na pewno przyda :lol::lol::lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem. Z tymi rakietami jako prezent to chyba nie najlepszy pomysł, fajnie by je było mieć ale czy na pewno będą do czegokolwiek użyteczne. Ja osobiście nie lubię prezentów bardziej "specjalistycznych" tzn. wydaje mi się że ciężko jest trafić w idealnie potrzebną rzecz bo jak wiemy ważne są szczegóły. Szogun ma rację z tymi częściami ubioru lub innymi przedmiotami ogólnego użytku a potrzebnymi dla wytrawnego wędkarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może faktycznie te rekawiczki??? Mr. Green Mr. Green

Tylko one kosztuja ok. dwóch stówek :shock: Ale jak je założy, to zapewniam Cię, że będzie mógł w nich dłubać w nosie przy -30 st. C i palec dłubiący mu nie zmarznie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

oszolom87, to głównie zależy od odległości ,jeśli nęcisz daleko to kup rakietę zamykaną co by nie gubić po drodze neciwo ,przy nie wielkich odległościach wystarczy ci rakieta nie zamykana.

Taką nie zamykana rakietę możesz wykonać sam z butelki coli 1L. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.