Skocz do zawartości
tokarex pontony

Liga Mistrzów


patbaj

Rekomendowane odpowiedzi

Liga Mistrzów rusza pełną para!

Mam nadzieje, ze będą to widowiskowe mecze, ze drużyny na pozór nie mające szans wyrwa po parę punktów faworytom, co na pewno ubarwi te rozgrywki.

Faworytów nie będę wymieniać, gdyż głęboko wierze, ze zwycięży FC Bayern Munchen, choć będzie na prawdę bardzo ciężko.

Zapraszam do dyskusji. typowania wyników, komentowania i wszystkiego z LM związanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Wczoraj kilka wpadek już było

dobrze zaprezentowa sie Cluj, mecz Szachtara tez mi sie podobal, szczegolnie te potezne kopniecia z kilkudziesieciu metrow, choc z 8-10m byly rowniez mocne, brawa dla greckiego zespolu Anorthosis za remis z Werderem!!!

szkoda mi troche Zenitu ST. Petersburg, ale jeszcze duzo przed nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jak się podobaly mecze 1/8 LM???

Mnie zaskoczyla dobra forma Milanu, szkoda, ze nie wykorzystali swoich sytuacji bo mogli spokojnie zremisować, a nawet wygrać - super mecz Ronaldinho, ale rooney pokazał swoje..

Lyon szcześliwie wygrał (grali trochę chaotycznie i mieli dużo nieskutecznych podań)- brawo, bo drużyna Realu potwierdza moją teorię, ze ten zlepek gwiazd nie jest dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do relu wypowiem sie jak kolega nie lubie tego zespołu bo ma same gwiazy jedynie co mnie zacheca do obejrzenia skrótów tej druzynki to kaka bo jest z milanu : ) .

\

Co do milanu to jest moje życie: ) dla tej drużyny zrobiłbym wszystko : ) szkoda wyniku , ale jeżeli sie stuacji nie wykorzysta to one sie mszczą wiem coś o tym : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobał gol Seedorfa widzieliście to??Dla mnie miał wygrać Milan ale w rewanżu ich rozwalą :)A z REALEM to szkoda gadać jestem za wcześniejszymi wypowiedziami ich gwiazdy to nie jest dobry pomysł. Nakupowali se takie gwiazdy a zgrać się nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z ojcem na podlodze na kolanach jak grał MILAN te ostatnie minuty;) Szkoda ale myśle że to jedna z drużyn która może wygrać Ronaldinho dawał z siebie wszystko nie bedzie jak dawniej ale i tak nieżle zagrał.

Pozdrawiam Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i obronić jak na razie nie trafiła zle co do losowania :wink: Milan trafił prawie najgorzej z Rooneyem który szaleje w tym sezonie nieziemsko. Wole zeby barca zdobyła niż Inter albo chelsea . a do czego zmierzam jeśli chodzi o chelsea ze włoskie kluby maja tak ze żadni szejkowie czy inni co mają mase pieniedzy nie sponsorują drużyn :razz: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i obronić jak na razie nie trafiła zle co do losowania :wink: Milan trafił prawie najgorzej z Rooneyem który szaleje w tym sezonie nieziemsko. Wole zeby barca zdobyła niż Inter albo chelsea . a do czego zmierzam jeśli chodzi o chelsea ze włoskie kluby maja tak ze żadni szejkowie czy inni co mają mase pieniedzy nie sponsorują drużyn :razz: Pozdro

Kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy...itp itd...

Inter milan i AC milan można by porównać do Polskiej Wisły i Cracovii od zawsze ze sobą rywalizują stąd rozumiem Twoje stanowisko :) . Liga Angielska to jedyna liga ktorą oglądam z wielkim zainteresowaniem, jest niesamowicie dynamiczna, często agresywna, taka własnie powinna być piłka, włosi, hiszpanie kojarzą mi się z aktorstwem, za dużo tam udawania. Wydaje mi się ze to jest jeden z powodów dla których szejkowie i inni nie chcą inwestować pieniędzy w włoskie, hiszpańskie kluby. Barcelona wielki klub z tradycjami niemniej jednak pomimo sentymentu chciałbym aby teraz wygrał jakiś klub z Premier leauge, nie istotne dla mnie jest to kto sponsoruje klub bo można wpompować kupe kasy w transfery a dalej będzie grany syf (Manchester City) Według mnie Premier Leauge jest najlepszą ligą na świecie wiec puchar powinien trafić na wyspy. Nie przepadam ani za Chelsea ani za Manchesterem United ale mają największe szanse na zdobycie tego pucharu i nie zdziwiłbym się gdyby któryś z tych klubów walczył o puchar z Barceloną ( tak jak w zeszłym roku, choć w tym mam nadzieje że sędzia nie bedzie pomagał Barcelonie) Z Bogiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie z Tobą zgodze w 100% że Premier League jest najsilniejszą liga. Ale też nie mozesz powiedzieć że liga włoska i hiszpańska to aktorstwo... bo chyba wiesz a nie chce mi sie przypominać ile trofeum LM maja dryzyny z ligi włoskiej czy hiszpańskiej wiec troche szacunku... w chelsea wymieniam 2 jedynastki gdzie z czego kazy zawodnik gra w swojej reprezentacji w podstawowym skłądzie... Nie mówmy o realu bo tam jest przesada wiec sie nie wypowiadam... Byłe, jestem i będe za Milanem i zawsze będe ich bronił oczywiscie jeżeli ktoś nie ma racji bo jeśli ma to popre tak samo jak Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ilu ludzi tyle opinii każdemu podoba się co innego. Ja nie napisałem że liga wloska to aktorstwo, napisałem że występuje takowe dużo częściej niż w innych ligach a ja tego nie lubię. Mam doskonałe porównanie bo jestem wielkim fanem piłki nożnej i często z braku zajęc ogladam meczyki (canal +) premiera division jak i Serie A również. Do Milanu zawsze będę miał szacunek bo to jedyna włoska drużyna którą parokrotnie miałem przyjemność oglądać na żywo :) Tak jak napisalem wyżej, wielki hajs to nie wszystko w piłce nożnej... trzeba mieć jeszcze odpowiedniego trenera taktykę, macie przykład na Manchesterze City i własnie Realu... tu pozwole sobie postawić 3 kropki bo podejrzewam ze nasze stanowisko do tej drużyny jest podobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zgadzam sie po raz drugi :wink: Miło że szanujesz Milan choć kazdys ie czepia ze to drużyna dziadków.. hm.. z jednej strony wczesniej tak ale czepiają sie wszystkiego a nie widzą jak milan sobie radzi nawet z tymi "DZIADKAMI" jak oni to mówią. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.