Skocz do zawartości
Dragon

DUNCAEN


ds-fan

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Niektóre smaki są trochę miękkie i nieco gumowate, ale ogólnie kulki są w porządku

na mojej wodzie są dużo lepsze od TB natomiast Star Baits nigdy nie miałem.

Tutaj masz trochę opinii na temat kulek proteinowych dostępnych w handlu

http://www.carp.boo.pl/forum/viewforum.php?forum_id=40

Myślę że znajdziesz tam nawet więcej info niż potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Majęc wybór między kulkami Star Baits za 16zł/kilo,Tandem Baits 24 zł/kilo i Duncaen 22 zł/kilo, co lepiej wybrać?
Wybierz Sangera :wink::razz:

Niestety do sangera nie mam dostępu,a ze sklepów internetowych nie chce korzystać bo dochodzą koszty wysyłki,natomiast Duncaen (jeśli wierzyć reklamie?)wysyła towar za darmo .Jedyny mankament że za 100zł trzeba zakupić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moze nie za bardoz stosowanie ale na Bic Carp Portal jest temat "Zapytaj Dunceana !", gdzie pewnien Pan z Dunceana udziela porad na temat kulek i wertujac ten temat jestem pełen podziwu dla jego wiedzy (ale to wynika pewnie z wykształcenia "spożywczego").

I miałem ochote spróbować ich kulki - mają ciekawe smaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam jak tek "pan" sie nazywa ale jest to wlasciciel i zalozyciel firmy duncaen :)

wie praktycznie wszystko na temat masowej produkcji kulek bo w tym siedzi :D

a swoją drogą kulki robią niezle pod wzgledem zapachu

z zanetowek podoba mi sie wanilia i truskawka

z hakowych wanilia, kokos klon, truskawka wisnia i blue secet

firma nie duza i nie ma za duzo w ofercie ale pare zeczy mi sie podoba :) szczegolnie kuleczki hakowe blue secret (nic na nie nigdy nie zlowielem ale zapach mi sie strasznie podoba :D)

a pozatym kulki maja duza ilosc ziarna murzynka konopi itp. czego nie ma w zadnych innych kulkach w podobnym przedziale cenowym z innych firm

jednak mimo iz mialem okazje przetestowac praktycznie cala oferte duncaena to szalu na mnie nie zrobila i pozostaje przy produktach solara i dynamit baitsa :)

nie polecam dipow w proszku tej firmy bo poprostu sa do niczego :) pachna ladnie ale bardzo slabo sie zeluja na kulce i w efekcie po 5 minutach na kulce nie ma sladu po dipie a obtaczalem je po dwie, trzy warstwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dynamita uzywam:

Dynamite Baits Fresh Fish Mussel & Oyster Boilie Range

Dynamite Baits Fresh Prawn Spicy Shellfish

Dynamite Baits The Source Boilie

pierwsze dwie serie robione sa w oparciu o swierze mieso rybie ktore dodane jest zamiast jajek czyli kulki im dluzej leza w wodzie tym bardziej smierdza :)

a te ostanie to praktycznie ten sam zapach co legendarny juz "secret agent" huthinsona

bardzo skuteczny zapach na paru wodach w mojej okolicy

kulki z serii hi- atract nie sa zle znajomi na nie lowią i sobie chwala ja jednak ich nie uzywam to nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

uzywalem Duncaena w tym sezonie , nawet z dobrymi wynikami , z hakowych

Seria BRILLIANCE : wanilia, scopex . śmietankowo-truskawkowe , Raffaelli

do necenia Classic Boilies: wanilia scopex ananas

baaardzo dobre kuleczki, super pracuja w wodzie, amurki w sierpniu wcinaly az milo . w przyszlym roku napewno bede u nich bral , plusem jeszzcze jest to ze zrobia Ci kuleczki takie jakei sobie zamowisz telefonicznie :grin: , nawet jak sobie zazyczysz wisnowo truskawkowo morelowo kokosowe :) to takie dostaniesz , widac ze stawiaja na jakosc a nie na ilosc, dobra jakosc za przyzwita cene

przy zamowieniach powyzej 100 zl przesylke masz za free

oczywiscie solar , dynamit baits . sbs , jak najbardziej , ale sa miejsca gdzie trzeba duzo sypac kulaskow, przy ich cenie to bym chyba zbankrutowal

calkiem przyzwoite kuleczki ma napewno fishpoint, sttosowalem slodka wanilie i truskawke

na moim lowisku glownie slodycze dominuja , na smierdziuchy nie mialem zadnych przyzwoitych efektow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywalem Duncaena w tym sezonie , nawet z dobrymi wynikami , z hakowych

Seria BRILLIANCE : wanilia, scopex . śmietankowo-truskawkowe , Raffaelli

do necenia Classic Boilies: wanilia scopex ananas

baaardzo dobre kuleczki, super pracuja w wodzie, amurki w sierpniu wcinaly az milo . w przyszlym roku napewno bede u nich bral , plusem jeszzcze jest to ze zrobia Ci kuleczki takie jakei sobie zamowisz telefonicznie :grin: , nawet jak sobie zazyczysz wisnowo truskawkowo morelowo kokosowe :) to takie dostaniesz , widac ze stawiaja na jakosc a nie na ilosc, dobra jakosc za przyzwita cene

przy zamowieniach powyzej 100 zl przesylke masz za free

oczywiscie solar , dynamit baits . sbs , jak najbardziej , ale sa miejsca gdzie trzeba duzo sypac kulaskow, przy ich cenie to bym chyba zbankrutowal

calkiem przyzwoite kuleczki ma napewno fishpoint, sttosowalem slodka wanilie i truskawke

na moim lowisku glownie slodycze dominuja , na smierdziuchy nie mialem zadnych przyzwoitych efektow

nie zgodze sie!!! praca tych kulek w wodzie jest badzo minimalna!! kuka po 24h wyglada prawie tak samo jak przed zalozeniem jej na wlos!! powiedzialbym wrecz ze kulki są gipsowate jak prawie wszystkie w tym przedziale cenowym

co do amurow to nie jakosc kulki tez nie wplywa na brania!!! kazdy kto polowil troche amurow wie ze amur je wszystko co sie mu rzuci byle bylo tego duzo

co do cen to tez sie nie zgodze bo jak dolozysz 4zl wieej to juz masz kulki dynamita

na promocji a w tej chwili ich najdrozsze serie kosztuja 30zl na promocji :)

solar tez w granicach 30zl wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem że chodzi o ten sklep. Jest jedno ale... są to końcówki magazynowe i np jak zapytałem o min 5kg kulek jednego rodzaju mieli tylko 2. Wiadomo skąd wzięła się taka cena. A co do "najlepszych" serii kulek dynamita to "końcówki" są po min 32zł, "świerze" dużo drożej...jak by na to nie patrzeć są drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość primo
nie zgodze sie!!! praca tych kulek w wodzie jest badzo minimalna!! kuka po 24h wyglada prawie tak samo jak przed zalozeniem jej na wlos!! powiedzialbym wrecz ze kulki są gipsowate jak prawie wszystkie w tym przedziale cenowym

Nie wiem o jakich kulkach piszesz ale napewno nie o kulkach firmy Duncaen

Kulki te dlugo trzymaja zapach , dobrze pracuja, wupuszczaja aromat na zewnatrz powiekszajac swoja wielkosc, sa miekkie a nie twarde jak kamien

Duncaen Classic Boilies Double Intensive, tzn podwójnej intensywności, maja dwa razy więcej aromatu i innych dodatków wabiących. Dzieki temu można ich używać o połowę mniej z zachowaniem tych samych efektów

Z przynetowek Duncaena polecam seriie Brilliance

To przynetowki najwyzszej jakosci Cechuje je wysoka zawartość substancji odżywczych, białka, ziaren oraz nukleotydowych wzmacniaczy smaku. Kulki są gotowane na parze co w bardzo małym stopniu powoduję ubytki atraktorów i innych substancji wchodzących w ich sklad

Nie mam z ta firma nic wspolnego wiec prosze nie traktowac tego jako reklame , po prostu sprawdzaja mi sie , sa kowne nawet bez dlugotrwalego necenia

Uwazam ze sa to NAJLEPSZE kulki produkowane w Polsce , niech Tandem Baits , Adder Carp czy tez Fish Point zaczna sie od Nich uczyc jak powinna pracowac i pachniec kulka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.